Szukane słowo: wspólny,

Ilość: 81


Szukaj w:


W Senacie znajduje się projekt zmiany ustawy o księgach wieczystych i hipotece. Zmiana dotyczyć będzie uchylenia absurdalnego przepisu, który zezwalał na obciążanie nieruchomości stanowiących majątek zobacz więcej »
Komisja Europejska przyjęła Międzynarodowe Standardy Rachunkowości (MSR) jako wspólny język prawa bilansowego w Unii Europejskiej. Wejście Polski do Unii wymusza na nas konieczność respektowania post zobacz więcej »
Możliwość tworzenia konsorcjum to wielka szansa dla małych i średnich firm w rywalizacji o zamówienia publiczne nawet z gigantami. Tym bardziej że samo podpisanie umowy konsorcjum może nastąpić dopie zobacz więcej »
Szefowie publicznych mediów Andrzej Siezieniewski, Jan Dworak i Piotr Frydryszek podpisali wspólny apel do parlamentarzystów o jak najpilniejsze rozwiązanie kwestii abonamentu radiowo telewizyjnego. zobacz więcej »
Jeżeli małżeństwo obcokrajowców podlega nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu w Polsce oraz spełnia wszystkie pozostałe warunki określone w ustawie o PIT, to może skorzystać ze wspólnego opodatkow zobacz więcej »
W dniu 20 stycznia 2005 r. weszła w życie obszerna i istotna nowelizacja kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Zmiany nią wprowadzone dotyczą przede wszystkim małżeńskich ustroi majątkowych, lecz nie ty zobacz więcej »
Jeśli małżonkowie chcą rozliczyć się wspólnie muszą podatki płacić w Polsce, nawet wtedy gdy jedno z nich mieszka i pracuje na stałe w innym państwie UE. To niezgodne z regulacjami wsp& zobacz więcej »
Telekomunikacja Polska i Dell rozpoczęły współpracę, proponując wspólny zakupu dostępu do Internetu i notebooka. Jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną jest to debiut Della w Polsce. Dyrektor generalny zobacz więcej »
Ergo Hestia i Grupa Inwestycyjna Hossa proponują wspólny program ubezpieczeniowy. Klienci dewelopera otrzymują specjalne zniżki na zakup ubezpieczeń nieruchomości.<br /> zobacz więcej »
Jeśli Unia Europejska ma cieszyć się dynamicznym rozwojem w najbliższej przyszłości, musi pokazać, że potrafi polepszyć status i poziom życia prawie pół miliarda obywateli w 27 krajach członkowskich. zobacz więcej »
Sześć krajów arabskich, w tym Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie, utworzy od początku 2008 r. wspólny rynek - poinformował we wtorek Abdul Rahman al-Attiyah, szef Rady Współpracy w Zatoc zobacz więcej »
W czwartek akcje na światowych rynkach spadały w związku ze wzrastającymi wśród inwestorów wątpliwościami czy zakrojone na szeroką skalę działania banków centralnych, mające na celu opanowanie kryzys zobacz więcej »
Izrael przeznaczył ponad 200 mln dol. na wspólny z USA projekt, którego celem jest stworzenie systemu zestrzeliwania pocisków rakietowych, takich jak te, które wystrzeliwane są w stronę jego terytori zobacz więcej »
Na aplikację radcowską, adwokacką i notarialnąma być jeden wspólny egzamin. Prawnicy pozytywnie oceniajątakie rozwiązanie m.in. w kontekście ewentualnego połączenia wprzyszłości zawodów prawniczych. zobacz więcej »
Małżonkowie na wspólny wniosek złożony wrocznym zeznaniu podatkowym mogą skorzystać z łącznegoopodatkowania dochodów osiągniętych przez nich w zeszłym roku.By z tego skorzystać, muszą jednak spełnić zobacz więcej »