Szukane słowo: produkcji

Ilość: 1201


Szukaj w:


Od dzisiaj obowiązuje ustawa o ochronie przed przywozem na polski obszar celny towarów subsydiowanych.Celem tego aktu jest ochrona naszych, krajowych producentów i eksporterów przed nieuczciwą konkur zobacz więcej »
6 lutego 2003r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowego zakresu i metod wewnętrznej kontroli jakości zdrowotnej żywności i przestrzegania zasad higieny w procesie produ zobacz więcej »
Do Sejmu wpłynął poselski projekt ustawy w sprawie bonów paliwowych dla gospodarstw rolnych, który ma wprowadzić bony paliwowe jako prawny środek płatniczy przy zakupie przez producentów rolnych olej zobacz więcej »
W Sejmie znalazł się projekt ustawy, którego celem jest stworzenie podstaw prawnych umożliwiających stosowanie dopłat ze środków budżetu państwa do składek z tytułu umów ubezpieczenia zawartych z zak zobacz więcej »
Z wnioskiem o dofinansowanie przedsięwzięcia z zakresu przygotowania projektów filmowych, produkcji filmów, dystrybucji filmów i rozpowszechniania filmów, promocji polskiej twórczości filmowej i upow zobacz więcej »
Dnia 17 lutego wchodzi w życie ustawa z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego. Zawiera ona przepisy wykonawcze w stosunku do prawa wspólnotowego w tym zakresie. Ustawa ta okreś zobacz więcej »
25 kwietnia 2006 r. wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 marca 2006 r. w sprawie udzielania wsparcia nowej inwestycji z Funduszu Strefowego. W Banku Gospodarstwa Krajowego w latach zobacz więcej »
Każdego dnia jesteśmy narażeni na działanie setek, a może nawet tysięcy przemysłowych związków chemicznych. Mogą one szkodzić naszemu zdrowiu i środowisku. W związku z tym w dniu 13 grudnia 2005 roku zobacz więcej »
Każdego dnia jesteśmy narażeni na działanie setek, a może nawet tysięcy przemysłowych związków chemicznych. Mogą one szkodzić naszemu zdrowiu i środowisku. W związku z tym w dniu 13 grudnia 2005 roku zobacz więcej »
24 maja 2007 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 30 marca 2007 r. o zmianie ustawy o ochronie roślin oraz niektórych innych ustaw. Duża nowelizacja ustawy z dnia 18 grudnia 2003 r. o ochronie roślin dos zobacz więcej »
Bonair podpisał umowę partnerską z firmą GE Fanuc i został członkiem programu Solution Provider Program (SPP). Zgodnie z porozumieniem, firma rozszerzyła ofertę o system realizacji produkcji Proficy zobacz więcej »
Na początku tego tygodnia nastąpił jeden z ważniejszych zwrotów w tzw. "wojnie formatów" pomiędzy HD DVD oraz Blu-ray. Już wydawało się, że szala zwycięstwa przechyla się na korzyść Blu-ray, gdy nies zobacz więcej »
Ponad pół tysiąca osób znalazło w minionym półroczu pracę w fabryce Fiata w Tychach dzięki uruchomieniu tam produkcji nowego fiata 500. W przyszłym roku, gdy w tyskim zakładzie ruszy produkcja nowego zobacz więcej »
Krakowska spółka Astor będzie dystrybutorem robotów przemysłowych japońskiej marki Kawasaki, znanej w Polsce głównie z produkcji motocykli. zobacz więcej »
Resort finansów poszerzył grupę produktów zwolnionych z akcyzy. Zwolniony z podatku został skażony alkohol etylowy wykorzystywany do produkcji rozcieńczalników i rozp zobacz więcej »