Szukane słowo: ograniczeń

Ilość: 90


Szukaj w:


Uchwalając ponownie dnia 26 lipca 2002 r. prawo dewizowe, Sejm zaakceptował wszystkie z 13 poprawek Senatu.W związku tym obrót dewizowy na własne potrzeby po wejściu w życie nowej ustawy będzie w peł zobacz więcej »
Przy kupnie ciągnika siodłowego, a potem przy jego eksploatacji podatnik ma prawo odliczyć zapłacony VAT na zasadach ogólnych. Nie stosuje się do nich zatem ograniczeń przewidzianych w nowej ustawie zobacz więcej »
Dziś rząd zdecyduje, czy od 2005 r. lokatorzy w byłych mieszkaniach kwaterunkowych będą płacili czynsze bez jakichkolwiek ograniczeń. Ministrowie mają przyjąć autopoprawkę do rządowego projektu nowel zobacz więcej »
Na bazie doświadczeń wynikających ze stosowania ustawy o kontroli skarbowej oraz ustawy – Ordynacja podatkowa powstał rządowy projekt zmian tych regulacji, które w obecnie obowiązującym kształc zobacz więcej »
Projekt ustawy o zmianie ustawy Kodeks cywilny oraz o zmianie ustawy – Prawo dewizowe ma na celu umożliwienie rezydentom będącym przedsiębiorcami w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 2 lipca 20 zobacz więcej »
Inżynierowie z branż maszynowej i elektronicznej z Polski i innych nowych krajów Unii Europejskiej będą mogli od 1 listopada bez przeszkód podejmować pracę w Niemczech. zobacz więcej »
Zagraniczni biznesmeni decydują się na prowadzenie działalności gospodarczej w Estonii m.in. ze względu na prosty system podatkowy, w tym zwolnienie z opodatkowania dochodu dla tych, którzy zarobione zobacz więcej »
Od 1 listopada niemiecki rynek pracy będzieotwarty bez żadnych ograniczeń dla inżynierów z Polski ipozostałych dziewięciu krajów z Europy Środkowowschodniej,przyjętych w ostatnich latach do UE. Rząd zobacz więcej »
Szefowie służb weterynaryjnych Rosji i Polski: Siergiej Dankwert i Ewa Lech podpisali w środę memorandum o uchyleniu ograniczeń importu polskiego mięsa do Rosji - podała agencja ITAR-TASS. zobacz więcej »
Warta 1,8 miliarda dolarów umowa między General Electric i Blackstone dotycząca zakupu PHH Corp – firmy leasingowej i udzielającej kredytów hipotecznych, stała się najnowszą ofiarą zamieszania zobacz więcej »
Przedstawiciel Kremla Siergiej Prichodźko powiedział w czwartek, że ograniczenia w dostawach mięsa z Polski do Rosji mogą zostać zniesione przed kolejnym szczytem Rosja-Unia Europejska. zobacz więcej »
Przedstawiciel Kremla Siergiej Prichodźko powiedział, że ograniczenia w dostawach mięsa z Polski do Rosji mogą zostać zniesione przed kolejnym szczytem Rosja - Unia Europejska. Szczyt zaplanowano na zobacz więcej »
Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Witold Kołodziejski (42 l.), postanowił skończyć z paliwową rozpustą w kierowanej przez siebie instytucji. Członkowie Rady nie będą już mogli bez zobacz więcej »
Apple chce, aby wytwórnie muzyczne pozwoliły posiadaczom iPodów ściągać bez ograniczeń i za darmo piosenki w sklepie iTunes - czytamy w "Dzienniku', który powołuje się na "Financial Times". Brak opł zobacz więcej »
Rosyjska Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Sanitarnego nie wyklucza, że może być wznowiony eksport polskich warzyw i owoców do Rosji. To wynik podpisania w Brukseli memorandum między Unią Europejską i zobacz więcej »