1300 zł - tyle średnio wydaje przecięta rodzina na wyprawkę dla jednego dziecka, a wraz z kolejnym dzieckiem koszty drastycznie pną się w górę. Czy rodziny, które nie mają od ręki takiej kwoty mogą zobacz więcej »
W południowej Francji spotykają się przedstawiciele siedmiu najbogatszych państw świata. Nie będzie tam Chin i Rosji. Prezydent Macron proponuje, by głównym tematem były pożary w Amazonii. "To menta zobacz więcej »
Od zmierzchu do świtu trwa horror. Nie w kinach, lecz w sklepach, gdzie gigantyczne kolejki wywołują gęsią skórkę u klientów. To dreszczowiec serwowany Polakom od czasu wdrożenia ustawy, zakazującej zobacz więcej »
Ogień trawi "zielone płuca Ziemi”. Bogate państwa UE a także Norwegia wstrzymują wypłaty na wsparcie środowiskowych projektów w Amazoni. Na prezydencie Brazylii nie robi to wrażenia. Rzuca: bierzcie zobacz więcej »
Pensja minimalna wyniesie w przyszłym roku 2700 zł, młoda rodzina wynajmie mieszkanie za 1000 zł, najbiedniejsi wykupią leki za 5 zł. Takie obietnice złożył podczas sobotniej konwencji wyborczej Lew zobacz więcej »
Inflacja rośnie w Polsce od lutego. Jaki będzie miała wpływ na rynek mieszkaniowy? Sprawdzamy. zobacz więcej »
Leczenie za granicą, podróż dookoła świata, a obok… mandat za picie w miejscu publicznym. Internet jest pełen zbiórek pieniędzy, które w ogóle nie powinny się pojawić. Ich autorów nie odstraszają na zobacz więcej »
By dostać świadczenie 500+ dla niepełnosprawnych, trzeba to odpowiednio udokumentować i spełnić warunki. Prezes ZUS przypomina o "papierologii". Bez niej mogą być kłopoty i zakład zaoszczędzi. zobacz więcej »
Wojna handlowa ma tylko ofiary. Argumenty siły USA nie trafiają do Chińczyków, na czym cierpi cała światowa gospodarka. W tym amerykański przemysł. Zmaga się z drożejącym importem chińskich komponen zobacz więcej »
Ogień trawi "zielone płuca Ziemi”. Bogate państwa UE a także Norwegia wstrzymują wypłaty na wsparcie środowiskowych projektów w Amazoni. Na prezydencie Brazylii nie robi to wrażenia. Rzuca arogancko zobacz więcej »