Introl odnotował 0,45 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2019 r. wobec 4 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Prezes PiS Jarosław Kaczyński odkrył kolejne przedwyborcze karty. - Naszym celem jest budowa polskiej wersji państwa dobrobytu. W 2020 r. minimalna pensja będzie wynosiła 3 tys. zł - powiedział szef zobacz więcej »
Od CDM Pekao zaczynała obycie z giełdą akcji większość indywidualnych inwestorów w Polsce. Teraz biuro znikło. Formalnie, bo realnie nadal działa. Tyle, że pod nieco inną nazwą i już nie niezależnie zobacz więcej »
Od stycznie mocno zmienią się zasady wystawiania faktur VAT. Będzie to można zrobić tylko pod warunkiem, że na paragonie jest NIP nabywcy. Ma to przeciwdziałać wyłudzeniom, tak popularnym m.in. na s zobacz więcej »
"Nie zmarnujcie tego czasu" - apelował w marcu do brytyjskich władz Donald Tusk, gdy Unia wydłużała termin brexitu do końca października. - Zmarnowali ten czas. To 3,5 roku impotencji klasy politycz zobacz więcej »
Polska Grupa Energetyczna (PGE) jest na ostatnim etapie wyboru zagranicznego partnera przy realizacji inwestycji w morską energetykę wiatrową, wyłoniona została krótka lista czterech potencjalnych p zobacz więcej »
Fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach rozpoczyna produkcję najnowszej generacji silników benzynowych o pojemności 2,0 l, zaprojektowanych w ramach globalnej platformy Toyoty TNGA (Toyota New Global Ar zobacz więcej »
E.Leclerc Polska jest nastawiony na rozwój swojej sieci i chce realizować ekspansję na trzy sposoby: organicznie, poprzez alianse i poprzez akwizycje, poinformował prezes Jean-Philippe Magré. zobacz więcej »
Koalicja Obywatelska pierwszy raz jest o krok przed PiS-em. Ma już kandydata na premiera. Tymczasem w PiS trwa walka o tę nominację. W grze - oprócz Mateusza Morawieckiego - są Joachim Brudziński, M zobacz więcej »
Redakcja money.pl została zasypana lawiną wiadomości od oburzonych osób w sprawie drastycznych podwyżek cen za wywóz śmieci. Gminy ustalają cennik na granicy limitów. zobacz więcej »
Kruk, który w I połowie roku obserwował niewielką - niższą od oczekiwanej - podaż portfeli ze strony krajowych banków, oczekuje jej zwiększenia w II półroczu 2019, poinformował członek zarządu Micha zobacz więcej »
Warszawa, 17.09.2019 (ISBnews) - Skarbiec TFI oczekuje, że ostatni kwartał tego roku może przynieść dodatnie napływy netto środków do funduszy inwestycyjnych, a w przyszłym roku negatywny trend, któ zobacz więcej »
Wyrównana sezonowo produkcja przemysłowa w strefie euro spadła o 0,4% m/m w lipcu 2018 r., podał unijny urząd statystyczny Eurostat. W całej UE produkcja spadła o 0,1% w tym ujęciu. zobacz więcej »
Apple zaprezentował najnowszego iPhone'a. Tradycyjnie wydarzeniu towarzyszył duży rozgłos. Opinie są różne, ale z biznesowego punktu widzenia na pewno nie można mówić o zawodzie. Wartość firmy w ocz zobacz więcej »
Legimi oferuje roczne obligacje serii W z oprocentowaniem na poziomie 8,5%. Spółka zamierza pozyskać 2,35 mln zł, które przeznaczy na rozwój i promocję Legimi 3.0 oraz refinansowanie zadłużenia. Leg zobacz więcej »