Referendum w Kurdystanie może nas drogo kosztować. Nowe państwo na mapie świata nie będzie miało dostępu do morza, a wrogo nastawiona Turcja zamknie kurki do rurociągu. Ceny poszły ostro w górę. Tak zobacz więcej »
W czerwcu po ponad pięciomiesięcznej przerwie udało się wybrać nowego prezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Trzy miesiące później może on przejąć swoje obowiązki już oficjalnie. zobacz więcej »
Do przejęcia przez Sfinks Polska pubów "Piwiarnie Warki" wystarczy już tylko podpis prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Pod skrzydła największej polskiej sieci restauracji trafi ponad zobacz więcej »
Minister spraw zagranicznych Korei Północnej uznał, że USA wypowiedziały jej wojnę i zagroził, że amerykańskie samoloty będą atakowane. Giełda w Nowym Jorku zareagowała ostrożnymi spadkami, głównie zobacz więcej »
Od czterech kwartałów PGNiG przynosi solidne zyski. Wypłaciło też rekordową dywidendę. Skarb państwa ma jednak pomysł jak wykorzystać pieniądze spółki. Chce by inwestowała nawet, jeśli miałoby przyn zobacz więcej »
Nie widać końca sporu między koncernem Energa a Grupą Arcus. zobacz więcej »
Spółki mają dwa lata na to, by sfinalizować transakcję. zobacz więcej »
Bank domaga się zapłaty ponad 900 tys. zł. zobacz więcej »
Analitycy Domu Maklerskiego Vestor rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla kopalni Bogdanka. zobacz więcej »
Sprawdź, jak w piątek przebiegła sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
- Na giełdzie był czas, że nawet "kiosk z warzywami" można było wprowadzić - mówi Krzysztof Folta, prezes spółki TIM. zobacz więcej »
Szef koncernu sprzedał spory pakiet akcji, gdy były "na górce". zobacz więcej »
Stopa bezrobocia wyniosła w sierpniu 7,0 proc. - wynika z danych GUS. Tym samym jest niższa niż szacunki resortu, kierowanego przez Elżbietę Rafalską. Przedsiębiorcy, głównie z branży handlowej narz zobacz więcej »
Wydawało się, że Vistal Gdynia przekazał już wszystkie złe wiadomości. Spółki zależne mają straty, banki i ubezpieczyciel wypowiadają umowy. Okazało się, że to nie koniec. Straty będą jednak o połow zobacz więcej »
Gdyby nie odszkodowanie dla banku BZ WBK wydawca "Wprost" wykazałaby wysoki wzrost zysku w pierwszym półroczu. Sąd nakazał zapłatę 2,5 mln zł. Z wydawnictwem procesuje się też dziennikarz Kamil Durc zobacz więcej »