- Obiecałbym mniej niż Jarosław Kaczyński - przyznaje w rozmowie z money.pl Jarosław Gowin, wicepremier i szef resortu nauki i szkolnictwa wyższego. - To już koniec transferów społecznych, na więcej zobacz więcej »
Lokalizacją inwestycji w mniejszych ośrodkach interesuje się coraz większe grono inwestorów zagranicznych, przy czym najbardziej skłonne do tego rodzaju inwestycji są podmioty z branży IT, poinformo zobacz więcej »
Warszawa, 23.05.2019 (ISBnews) - Platforma kredytowa Bancovo rozszerza swoją ofertę o faktoring. Pierwszym faktorem na platformie będzie SMEO, podano w komunikacie. zobacz więcej »
Wczorajsze minutki FOMC pokazały, że większość przedstawicieli komitetu podziela zdanie Powella dotyczące jedynie przejściowego charakteru ostatniego... zobacz więcej »
Warszawa, 23.05.2019 (ISBnews) - Sprzedaż detaliczna w kwietniu br. zanotowała dynamikę r/r powyżej konsensusu rynkowego głównie z uwagi na efekt świąt Wielkanocnych. Perspektywy dla krajowej konsum zobacz więcej »
EPP i Echo Investment otworzyły Galerię Młociny w Warszawie o powierzchni blisko 85 tys. m2, podało Echo Investment. Generalnym wykonawcą inwestycji był Erbud.  zobacz więcej »
Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) zdecydował, że jeden ze swoich produktów gwarancyjnych, czyli gwarancje Biznesmax, rozszerzy i szczególnie ukierunkuje na fotowoltaikę. Obecne alokacje środków pozw zobacz więcej »
PKP Cargo spodziewa się, że nakłady inwestycyjne będą w kolejnych kwartałach 2019 r. na podobnym, lub nieznacznie niższym poziomie niż w I kw. br., gdy sięgnęły blisko 250 mln zł, poinformował preze zobacz więcej »
Grupa Azoty dostrzega potencjał na kilkakrotny wzrost sprzedaży Compo Expert na rynku polskim, poinformował ISBnews wiceprezes Grupy Azoty Paweł Łapiński. zobacz więcej »
Przychody prawie bez zmian, ale za to zyski wystrzeliły mocno w górę. PKP Cargo ewidentnie korzysta na braku węgla w Polsce. zobacz więcej »
Rozbudowa mocy produkcyjnych nawozów azotowych przez Anwil może prowadzić do nadpodaży na polskim rynku, ocenił prezes Grupy Azotów Wojciech Wardacki. zobacz więcej »
Trwają rozmowy dotyczące wejścia kapitałowego dwóch kolejnych potencjalnych inwestorów do spółki PDH Polska, powołanej do realizacji inwestycji Polimery Police, poinformował prezes Grupy Azoty Wojci zobacz więcej »
Wartość sprzedaży sklepów małoformatowych w kwietniu br. wzrosła o 13,7% r/r, a w ujęciu miesięcznym - o 4,5%, wynika z danych Centrum Monitorowania Rynku (CMR).  zobacz więcej »
innogy Renewables Polska rozpoczyna budowę lądowej farmy wiatrowej Żukowice składających się z 11 turbin wiatrowych, podała spółka. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2020 r. zobacz więcej »
Warszawa, 23.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze Gobarto zdecydowali o przeznaczeniu zysku wykazanego w sprawozdaniu finansowym za rok obrotowy 2018 w wysokości 8,32 mln zł w całości na kapitał zapaso zobacz więcej »