Dobre wyniki finansowe na rynku reklamy, wzrost przychodów z Telewizji WP oraz dalsze wzmacnianie części e-commerce - takie wnioski płyną po najnowszym raporcie kwartalnym Wirtualnej Polski. Firma w zobacz więcej »
Wytrzymałość giełdy na wzrosty CD Projekt okazała się mieć swoje granice. Od poniedziałku inwestorzy przystąpili do wyprzedaży, a we wtorek nie tylko się nie opamiętali, ale przez chwilę przybrało t zobacz więcej »
CCC rozbudowuje sieć w wielu krajach Europy, ale mimo wielkich nakładów zyski na razie są tylko w Polsce i krajach Europy środkowo-wschodniej. Spółka chyba zauważyła, że w Niemczech sukcesu nie będz zobacz więcej »
Problem w całej sytuacji polega na tym, że KNF dopiero w maju 2016 r. wydał wytyczne nakazujące zaprzestanie stosowania niesymetrycznej dewiacji. zobacz więcej »
O 14 proc. rosną przy przychody gotówkowe Wirtualnej Polski. Przekłada się to na zwiększenie zysków m.in. w segmencie online. Ten zanotował o 17 proc. wyższy zysk EBITDA po trzech pierwszych kwartał zobacz więcej »
Gdy na rynek dotarła wieść, że gigant na rynku zabawek Hasbro ma zamiar przejąć swojego głównego konkurenta Mattel, akcje obu spółek wystrzeliły w górę na Wall Street. Mattel nawet o jedną piątą. zobacz więcej »
Akcjonariusze Play mimo spadku zysku netto mają jednak powody do zadowolenia. Spółka zwiększyła przychody i wyniki operacyjne. Zysk netto choć spadł o połowę, to tego się spodziewano. W spółkę uderz zobacz więcej »
W środowisku są głosy, że urzędnicy mogą kwestionować podobne praktyki u innych podmiotów. zobacz więcej »
W ciągu ostatnich kilku godzin majątek Jakuba Zabłockiego stopniał o ponad 120 mln zł. zobacz więcej »
Inwestorzy panicznie zareagowali na najnowsze doniesienia w sprawie XTB. Musiała interweniować giełda. zobacz więcej »
Prognozy dotyczące PKB za III kw. dla naszego kraju to +4,5 proc. r/r oraz +0,7 proc. k/k. Są więc wysoko postawione. zobacz więcej »
PKO BP umacnia się na pozycji lidera pod względem wielkości udzielanych kredytów. zobacz więcej »
Rynek obawia się, że konieczność zawarcia kompromisu politycznego ostatecznie uniemożliwi gruntowną zmianę systemu. zobacz więcej »
Eurocash, który ze swoich hurtowni dostarcza towar do sieci abc, Lewiatan, Groszek i Euro oraz zarządza własnymi sieciami Eko i Delikatesy Centrum, coraz więcej sklepów przejmuje na własność. To kos zobacz więcej »
Firma Platige Image oprócz Tomasza Bagińskiego miała w środę na walnym zgromadzeniu jeszcze jedno znane nazwisko. Terentiew. Ale nie chodzi o dyrektor programową Polsatu i niegdyś TVP2, ale o jej sy zobacz więcej »