Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie żądanie zawieszenia notowań spółki Mediatel. Spółka nie opublikowała raportu finansowego za pierwszy kwartał. zobacz więcej »
Piątek giełdy na całym świecie zaczęły wzrostami. Słabsze wyniki partii Theresy May teoretycznie powinny źle zadziałać na rynki, ale jednocześnie z ulgą przyjęto zeznania byłego szefa FBI, które nie zobacz więcej »
Wzrostami zaczęły piątek giełdy w Europie. Słabsze wyniki partii Theresy May i niepewność, czy uda się jej sformować rząd wywołały słabość funta, a to poprawiło notowania na Wyspach. I nie tylko - r zobacz więcej »
Spółka Sare ma kilka pomysłów na reaktywację i rozwój legendarnego Gadu-Gadu oraz promocję charakterystycznego znaku słoneczka. Podpisała z Xevin Consulting Limited list intencyjny i zamierza kupić zobacz więcej »
Krzysztof Tchórzewski jako minister energii sprawuje kontrolę nad PKN Orlen. Chce teraz wprowadzić zmiany w radzie nadzorczej. Pozycja przewodniczącej wydaje się być zagrożona. Dodatkowo Tchórzewski zobacz więcej »
Czwartkowa sesja na nowojorskich giełdach nie przyniosła istotnych zmian. Przesłuchanie byłego szefa FBI Jamesa Comeya uspokoiło inwestorów. zobacz więcej »
Przychody sieci TXM wzrosły w kwietniu, ale dyskont nadal zgłasza problemy z dostawami towarów. Spółka wymieniła już zarząd i zamknęła swoje sklepy w Czechach. zobacz więcej »
Choć takiemu scenariuszowi daje się mniej niż 20 proc. szans, nie mogą go wykluczać inwestorzy. Oznaczałoby to mocne spadki na giełdach i spadek kursu funta. zobacz więcej »
Straty KGHM nie wynikają ze złego zarządzania, ale z powodu nieprzemyślanej decyzji dotyczącej zakupu kopalni w Sierra Golda - poinformował w Sejmie w czwartek przewodniczący Komitetu Stałego Rady M zobacz więcej »
Władze Europejskiego Banku Centralnego podjęły decyzję w sprawie stóp procentowych. zobacz więcej »
Dom Developent sfinalizował transakcję przejęcia trójmiejskiego dewelopera. zobacz więcej »
Od początku roku kurs akcji kolejowego przewoźnika zyskał już ponad 30 proc. zobacz więcej »
W czwartek ruszyło wezwanie do sprzedaży akcji Komputronika. zobacz więcej »
DM PKO BP szacuje, że zysk netto spółki wyniesie 69 mln zł w roku obrotowym 2016/2017. zobacz więcej »
Posiadacze akcji Pelionu muszą przygotować się na ich przymusowy wykup. zobacz więcej »