W money.pl czytaj o przebiegu wtorkowej sesji na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
W minionym tygodniu najważniejszy dla inwestorów miał być tzw. „Super Czwartek”. Tak się jednak nie stało. W tym tygodniu głównym wydarzeniem ma być kończące się w środę posiedzenie Fede zobacz więcej »
Dzisiaj na wszystkich rynkach giełdowych mogliśmy zaobserwować totalne wycofanie się inwestorów. Sytuacja ta może być związana z dwoma czynnikami. Pierwszym z nich jest możliwa realizacja zysków po zobacz więcej »
Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość likwidacyjną Hawe, podała spółka w komunikacie do mediów. Zarząd Hawe planuje złożenie zażalenia na wyrok. ARP chce by syndyk odzyskał aktywa wyprowadzone p zobacz więcej »
Torpol ocenia, że złożona przez niego oferta, warta 138,7 mln zł, jest najkorzystniejsza w postępowaniu PKP PLK na prace modernizacyjne na linii kolejowej nr 281. zobacz więcej »
- W dalszym ciągu trwa analiza rynku przez udziałowców, ale konkretnych decyzji nadal nie ma. Podtrzymujemy jednak zapowiedź, że debiut giełdowy operatora sieci Play jest jedną z rozważanych opcji d zobacz więcej »
Money.pl sprawdza, czy wicemarszałek Sejmu nie minął się z prawdą. zobacz więcej »
To dobre wiadomości dla zwykłych ludzi. Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych prognozuje spadek wzrostu cen w sklepach. Coraz łatwiej jest też pracę. "Pracodawcy mają coraz mniejszy wybór pracownik zobacz więcej »
Za prawie 25 mln zł Wasko wykona system zarządzania tunelu oraz system zarządzania ruchem dla odcinka A południowej obwodnicy Warszawy. Podpisano umowę z Astaldi, głównym wykonawcą obwodnicy. zobacz więcej »
Po ubiegłym tygodniu, obfitującym w wydarzenia polityczne, w tym zmierzyć się trzeba z Fed. Akcje na świecie rozpoczęły tydzień spadkami. To po części konsekwencja gorszych perspektyw dla akcji tech zobacz więcej »
Mijający tydzień miał na giełdach trzy punkty kulminacyjne. Dwa z nich o zasięgu światowym, które mogły wprawić w ruch potężny kapitał. To poniedziałek z Katarem, a czwartek z trzema mocnymi wydarze zobacz więcej »
Polcolorit złożył do zarządu Giełdy Papierów Wartościowych wniosek o wykluczenie z obrotu jego akcji. Wszystkie akcje spółki zostały wykupione przez Unilin Poland. zobacz więcej »
Tomasz Laudy złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa Qumaka, którą rada nadzorcza przyjęła, poinformowała spółka. Nie podał przyczyn złożenia rezygnacji. zobacz więcej »
Pełnię w tej chwili nadzór nad spółką Powszechny Zakład Ubezpieczeń - poinformowała półtora miesiąca temu premier Beata Szydło. Te słowa krok po kroku wprowadzane są w życie. Skarb Państwa zażądał, zobacz więcej »
Najwięksi akcjonariusze spółki Hawe oskarżają prezesa o próbę wprowadzenia w błąd sądu i zaniżanie wyceny majątku. Oburzył ich raport finansowy spółki zależnej Mediatel. zobacz więcej »