Miliarder Leszek Czarnecki w ubiegłym roku sprzedał udziały w swojej firmie deweloperskiej a pojawiały się też informacje prasowe, że chce sprzedać Idea Bank. Pieniądze gromadzi by wesprzeć Getin No zobacz więcej »
- To nie wycena, a raczej spekulacja - komentuje dla money.pl Marek Piechocki bliski rekordów kurs akcji LPP. Prezes odzieżowej firmy zdradza, że zamierza założyć fundację, która będzie zarządzać sp zobacz więcej »
Instytucja ta jest jedną z niewielu na świecie, która ma prywatnych akcjonariuszy. zobacz więcej »
Spółka przed sądem będzie dochodzić zwrotu od Skarbu Państwa blisko 100 mln zł. zobacz więcej »
Cyfrowy Polsat płaci za każdą akcję Netii po 5,77 zł. zobacz więcej »
Wyższy VAT od lutego będzie stosował m.in. PKN Orlen. zobacz więcej »
Czwartkowa sesja przyniosła kolejne rozczarowujące notowania w świetle bitego we wtorek nowego historycznego rekordu na GPW. zobacz więcej »
Największy polski kolejowy przewoźnik towarowy wciąż nie ma prezesa. Rada Nadzorcza PKP Cargo po raz kolejny powołała osobę, która będzie pełniła obowiązki prezesa. zobacz więcej »
Mennica Polska zamierza zdobyć kolejny rynek. Spółka Zbigniewa Jakubasa poinformowała, że ubiega się o wart niemal 17 mln dol. kontrakt na bicie monet dla rządu Tajlandii. zobacz więcej »
Styczniowe posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego nie przyniosło niespodzianek, ale i tak wywołało spore poruszenie na rynku walut. Dolar stracił na wartości blisko 3 grosze i bije kolejne, kil zobacz więcej »
Biedronce rośnie duża konkurencja i to made in Poland. zobacz więcej »
Twórcy autorskiego narzędzia do monitoringu treści w internecie od kilku miesięcy szykowali się do tego wydarzenia. zobacz więcej »
Ostatni kwartał okazał się jednak słabszy niż rok wcześniej. To nie spodobało się inwestorom. zobacz więcej »
Skarb państwa jest tu reprezentantem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. zobacz więcej »
Polacy tracą sentyment do zwykłych sklepów. Coraz częściej na zakupy wybierają się do sieci. zobacz więcej »