W ubiegłym roku otwarto 65 sklepów z logo Stokrotka. zobacz więcej »
Poniedziałek na rynkach globalnych minął w bardzo dobrych nastrojach. zobacz więcej »
Chociaż analitycy spodziewali się poprawy wyników, to jednak nie w takiej skali. zobacz więcej »
"Chcieliśmy zaoferować cenę, która będzie odpowiednia dla wszystkich akcjonariuszy mniejszościowych, co umożliwi nam docelowe wycofanie spółki z GPW" - wyjaśnia. zobacz więcej »
Zanim dojdzie do podpisania ostatecznych umów przejęcia Multimedia Polska przez UPC, kablówka postanowiła zwiększyć ofertę dla klientów o szybki internet. Podpisała umowę z Hawe Telekom, która właśn zobacz więcej »
PGNiG chwali się nowym odkryciem. Na terenie koncesji na południowo wschodnim krańcu Polski znalazło złoże, które da prawdopodobnie 20 mln m3 gazu rocznie. A to jeszcze nie koniec planów. zobacz więcej »
Millennium nigdy na działalności bankowej nie zarabiał tak dobrze jak w ubiegłym roku. Klienci wręcz pchają się z depozytami i nie oczekują wysokich odsetek. Bank na tym nieźle zarabia. zobacz więcej »
Giełdowy guru światowych inwestycji przedstawił swoją opinię odnośnie najbliższej perspektywy na rynkach. Według Warrena Buffeta w długim terminie lepiej trzymać się akcji. zobacz więcej »
W wezwaniu na akcje Unipetrol PKN Orlen kupił ponad 31 proc. akcji. Do przejęcia całości czeskiej spółki brakuje już niewiele. zobacz więcej »
Po prawie 26 latach w pierwszym polskim funduszu jest prawie miliard złotych. zobacz więcej »
Ceny złota są obecnie bardzo uzależnione od tego, co dzieje się z amerykańskim dolarem, choć powinny być najbardziej związana z rentownością 10-letnich obligacji. zobacz więcej »
To kolejne przesunięcie terminu zakończenia inwestycji, która pochłonie w sumie ponad 11 mld zł. zobacz więcej »
Wszystko przez brak uzyskania zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. zobacz więcej »
Wycena czterech największych państwowych spółek notowanych na giełdzie spadła w pół roku o 12 mld zł. zobacz więcej »
Gra Angry Birds była swego czasu wielkim hitem na świecie. Do tej pory pobrano ją prawie 4 mld razy. Tego typu sława jednak dosyć szybko się kończy. zobacz więcej »