Tylko 6,88 mld zł zarobiły do końca czerwca wszystkie polskie banki - podaje Narodowy Bank Polski. To wynik gorszy o blisko 17 procent niż rok wcześniej. Według wyliczeń PAP w samym czerwcu zysk wyn zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja giełdowa na rynkach finansowych należała raczej do spokojniejszych. zobacz więcej »
W grę wchodzą projekty o wartości ponad 150 mln zł. zobacz więcej »
Spóła notuje spory spadek przychodów ze sprzedaży usług. zobacz więcej »
W ciągu ostatnich trzech dni jedna uncja potaniała o około 60 złotych. zobacz więcej »
Analitycy rekomendują inwestorom trzymanie w portfelu akcji informatycznej spółki. zobacz więcej »
Kryptowaluty są elementem sieci, mogą mieć wiele zastosowań, natomiast technologia stojąca za bitcoinem służy przede wszystkim do szybkich rozliczeń - wyjaśnia ekonomista Przemysław Kwiecień. zobacz więcej »
AFRIG złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez byłych członków zarządu spółki zasiadających jednocześnie w radzie zarządzającej AFRIG oraz byłego dyrektora generalnego AFRI zobacz więcej »
Eurodolar ponownie został dość głęboko ściągnięty po wyjściu na długoterminowe maksima powyżej 1,19. zobacz więcej »
WIG20 na starcie czwartkowej sesji jest na niewielkim minusie. zobacz więcej »
Dow Jones Industrial przekroczył kolejną okrągłą barierę. Tym razem 22 tys. pkt. zobacz więcej »
Zaskakująco dobre dane kwartalne producenta iPhone’ów pomogły indeksowi Dow Jones Industrial wspiąć się powyżej poziomu 22 tys. punktów na środowej sesji po raz pierwszy w historii. Apple równ zobacz więcej »
ING BSK miał w drugim kwartale mniejszy zysk niż przed rokiem, ale jeśli przyjrzeć się bliżej to powodem spadku jest nadzwyczajny dochód w roku ubiegłym. Bank coraz więcej zarabia na różnicach w ods zobacz więcej »
To część pokaźnych zysków spółek giełdowych wypracowanych jeszcze w 2016 roku. zobacz więcej »
Mariusz Patrowicz znów utarł nosa Komisji Nadzoru Finansowego. Sąd uznał, że osiem lat temu nie popełnił przestępstwa. To już drugi wyrok w tej sprawie. Patrowicz mówi teraz, że Komisja to mistrzowi zobacz więcej »