Akcje Mitsubishi Materials Corp spadały w piątek o aż 11 proc. po wiadomości, która może podważyć opinie o jakości wyrobów nie tylko japońskich koncernów. Okazało się, że dane o jakości materiałów b zobacz więcej »
Bogdanka odpowiada za jedną czwartą dostaw węgla do polskich elektrowni. zobacz więcej »
Jedna baryłka ropy, a więc około 159 litrów surowca, na giełdzie w Nowym Jorku kosztuje już ponad 58 dolarów (około 205 zł). zobacz więcej »
Miliarder Roman Karkosik, zamykający dziesiątkę najbogatszych Polaków dopuścił się manipulacji na giełdzie - zdecydował Sąd Rejonowy w Toruniu. Proces nie wykazał jednak, by jakikolwiek inny inwesto zobacz więcej »
CI Games po debiucie najnowszej gry z serii Sniper: Ghost Warrior przeżyła ciężkie chwile. Teraz oddycha coraz głębiej, bo sprzedaż jest lepsza niż można było sądzić po premierze. zobacz więcej »
Choć Polska to wciąż najważniejszy rynek dla Amrest Holdings, to spółka postanowiła przenieść swoją siedzibę do Hiszpanii. To zrozumiałe, jeśli się spojrzy na to jaką marżę mają restauracje u nas i zobacz więcej »
O amerykańskim kontrakcie PGNiG dowiedzieć można się było z materiału w „Wiadomościach” TVP, lub z wpisu na stronie internetowej spółki. Jako spółka giełdowa wszystkie ważniejsze informa zobacz więcej »
Wartość obligacji korporacyjnych wyemitowanych przez amerykańskie spółki sięgnęła najwyższego poziomu od wybuchu światowego kryzysu. CNBC nazywa to nawet tykającą bombą zegarową. zobacz więcej »
CD Projekt zaprezentował raport kwartalny. Wyniki okazały się dużo słabsze od oczekiwań, ale bardziej uwagę przykuwają informacje o nowych produkcjach. Cyberpunk 2077 ewidentnie nie jest obecnie pri zobacz więcej »
Branża technologiczna z Apple na czele pomogła wspiąć się kluczowym indeksom akcji na Wall Street na nowe rekordowe poziomy. Dodatkowej motywacji do kupowania dały bardzo dobre prognozy od Goldman S zobacz więcej »
Niedzielne obroty są dla właściciela salonów Reserved, Cropp i House średnio o jedną czwartą wyższe niż w inne dni. zobacz więcej »
- Chcemy być bankiem, który wspiera polskie firmy i ich ekspansję za granicą - mówi money.pl Michał Krupiński, prezes Banku Pekao. W Nowym Jorku na spotkaniu zorganizowanym przez niego i jeden z naj zobacz więcej »
Sąd zatwierdził wartość sprzedaży pozostałych w Almie aktywów na 94 mln zł. zobacz więcej »
Projekt DasCoin nie ma poparcia nawet wśród zwolenników i użytkowników najpopularniejszej z cyfrowych walut. zobacz więcej »
Najlepsza polityka jest taka, o której nic nie słychać. zobacz więcej »