Chodzi o zamówione przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) systemy informatyczne, które ostatecznie nie zostały odebrane. zobacz więcej »
Główna stawka oprocentowania w banku centralnym to wciąż 1,5 proc. zobacz więcej »
Brexit daje się we znaki znanej brytyjskiej sieci supermarketów, która odbija sobie to w innych krajach. zobacz więcej »
Calatrava Capital, Hyperion, MNI, Lark.pl, PC Guard i Wilbo na cenzurowanym. zobacz więcej »
Alior planuje do 2020 roku zmniejszyć sieć placówek banku o ponad 300 punktów. zobacz więcej »
Ten rok ma być dla największego polskiego banku najlepszy od 3 lat. zobacz więcej »
Na nowojorskich giełdach trwa hossa, a główne indeksy wyznaczają historyczne maksima. zobacz więcej »
Przed spółką stanęło widmo upadłości, po tym jak z jej finansowania wycofało się kilka dużych banków. Są już sygnały o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzeń. zobacz więcej »
AmRest Rosja, spółka zależna od wrocławskiego Amrest Holdings, sfinalizowała zakup 21 restauracji KFC, działających na rynku rosyjskim. Dołączą one do pozostałych ponad stu lokali sieci, zarządzanej zobacz więcej »
We wtorek kurs akcji Lotosu wybił się na historyczne wyżyny. To reakcja na informacje z poprzedniego dnia, kiedy spółka podała, że jej marża na przerobie ropy osiągnęła historyczny poziom. Trudno po zobacz więcej »
Przejęcie angielskiego dystrybutora słodyczy okazało się dla polskiego Coliana strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu oraz eksportowi do Unii Europejskiej i Ameryki Południowej zyski firmy w drugim kwar zobacz więcej »
Sieć marketów Dino rozwija się w błyskawicznym tempie. Właśnie poinformowała, że przekroczyła próg siedmiuset sklepów. Za trzy lata ma być ich o pięćset więcej. Biedronka może się zaczynać obawiać o zobacz więcej »
Po zamachu w Las Vegas, akcje producentów broni na Wall Street kupowane były jak świeże bułeczki. Tak dzieje się w przypadku każdej tego typu tragedii. Ludzie obawiają się reakcji władz i sami chcą zobacz więcej »
FTSE Russell zadecydował o włączeniu polskiego rynku kapitałowego do grupy 25 najbardziej rozwiniętych rynków świata. Prezes GPW porównuje to do awansu drużyny piłkarskiej do ekstraklasy. Liczy też zobacz więcej »
Według źródeł zbliżonych do banku, oficjalna decyzja ma zostać ogłoszona "wkrótce". zobacz więcej »