Dziś w "Money. To się liczy" o podwyżkę minimalnej pensji pytamy Cezarego Kaźmierczaka, prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. W drugiej części o likwidacji OFE i nowym budżecie UE mówi mini zobacz więcej »
Zarząd PlayWay w związku z koniecznością zmian statutu spółki odstępuje od wypłaty zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy z zysku za 2019 r. , podał PlayWay. zobacz więcej »
Akcjonariusze 11 bit studios postanowili, aby zysk osiągnięty w 2018 r. w kwocie 37 549 897 zł przeznaczyć w całości na kapitał zapasowy, wynika z podjętych uchwał. zobacz więcej »
Pharmena przydzieliła niemal 2,2 mln oferowanych akcji serii E z zachowaniem prawa poboru, pozyskując od inwestorów 13,1 mln zł, podała spółka. Pozyskanie środków pozwoli zrealizować założenia strat zobacz więcej »
Elemental Holding odnotował 6,14 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 5,3 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - CD Projekt wydał na produkcję gier i nowych technologii 25 mln zł w I kw. 2019. W efekcie, skumulowane saldo nakładów na projekty przekroczyło łącznie 264 mln zł. W zobacz więcej »
Ipopema odnotowała 0,81 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 0,82 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
- Nie mam wcale wrażenia, że publiczne wydatki rządu na przedsięwzięcia związane z ojcem Rydzykiem maleją – powiedział poseł Krzysztof Brejza, komentując publiczne wydatki na przedsięwzięcia redempt zobacz więcej »
Portfel zamówień Asseco Poland na 2019 rok wynosi 7 174 mln zł wobec 6 580 mln zł rok wcześniej, podała spółka. zobacz więcej »
Asseco Poland odnotowało 79,6 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 68,9 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
CD Projekt odnotował 17,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 22,89 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Przedsiębiorco, dałeś się okraść, więc przyjmij to honorowo i nie oczekuj, że fiskus zmniejszy z tego tytułu wysokość twoich zobowiązań. Nie zaliczysz straconej kwoty do kosztów podatkowych – tak op zobacz więcej »
- Najlepiej nie składać wniosków w czerwcu tylko poczekać - apeluje na łamach "Rzeczpospolitej" minister rodziny Elżbieta Rafalska. Przejście na emeryturę w przyszłym miesiącu będzie oznaczało niższ zobacz więcej »
Koniec maja to może być również koniec premier May. Brytyjska premier prawdopodobnie w piątek ogłosi swoją dymisję. Faworytem do przejęcia jej stanowiska jest były szef dyplomacji Boris Johnson. zobacz więcej »
Żadna z partii politycznych, których przedstawiciele brali w przedwyborczej debacie, nie chce wprowadzenia euro w Polsce. Najmocniej dystansowali się przedstawiciele Kukiz’15 i Konfederacji. zobacz więcej »