W centrum uwagi inwestorów było jedno wydarzenie - posiedzenie Fed. zobacz więcej »
Szarpanina, policja, podejrzenia o wrogie przejęcie i próbę wyprowadzenia ze spółki 145 mln zł. Przepychanki w siedzibie giełdowej spółki iAlbatros Group zakończyły się zawieszeniem notowań i ogłosz zobacz więcej »
Zdradził swoje plany dla GPW. Ich głównym elementem jest nowa instytucja kryjąca się pod skrótem GDM. zobacz więcej »
Debiut na GPW powinien mieć miejsce do końca trzeciego kwartału tego roku. zobacz więcej »
Wiara inwestorów w powodzenie skargi i uchylenie kar jest niewielka. Akcje spółki idą dalej w dół. zobacz więcej »
Dopiero w piątek mogą zareagować na decyzję Fed. W czwartek był też Bank Anglii. zobacz więcej »
Opadły już emocje związane ze środowym posiedzeniem Fed. W centrum uwagi znalazły się nowe dane makroekonomiczne. zobacz więcej »
Objęcie stanowiska prezesa GPW przez Marka Dietla będzie oznaczało kolejne wejście do kierownictwa państwowej spółki o kluczowym znaczeniu przez bliskiego współpracownika prezydenta Andrzeja Dudy. zobacz więcej »
Decyzja ma znaczenie nie tylko dla Amerykanów. Za pośrednictwem rynków finansowych jej konsekwencje możemy odczuć też w Polsce. zobacz więcej »
Ceny ropy spadły w środę do najniższych poziomów od pięciu tygodni. Prognozy Międzynarodowej Agencji Energii pokazują, że wysiłki OPEC i Rosji nie przynoszą skutku. Giełda w Moskwie w tym roku jest zobacz więcej »
Rynek czeka na najważniejsze wydarzenie tego tygodnia, choć z pewnością nie miesiąca, gdyż za nami wiele wydarzeń, głównie ze sceny politycznej. Dla rynków ważna będzie jednak decyzja Rezerwy Federa zobacz więcej »
Zarząd giełdowej spółki iAlbatros Group walczy z nowymi akcjonariuszami podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia. Do siedziby spółki w środę już dwa razy została wezwana policja. Pojawiają się po zobacz więcej »
Były wiceminister skarbu w rządzie Donalda Tuska nominowany został na stanowisko prezesa Alior Banku. Michał Chyczewski do czasu zgody KNF będzie tylko wiceprezesem. zobacz więcej »
Zmiany w zarządzie Pekao nie były jedynymi jakie wydarzyły się w największych bankach w Polsce w środę. Decydowano też o losie menadżerów w PKO BP. Stanowisko utrzymał prezes spółki. Ciekawa jest no zobacz więcej »
Rada nadzorcza Pekao odwołała prezesa i przyjęła rezygnacje dwóch Włochów, wiceprezesów banku. Obsadzono tylko jedno stanowisko w zarządzie. Dostał je były prezes PZU. zobacz więcej »