Sprawdź, co we wtorek działo się na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
W money.pl czytaj o przebiegu środowej sesji na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Chodzi o wybicie monet obiegowych o nominale 2 baht w ilości 220 mln sztuk. zobacz więcej »
Ostatnie trzy miesiące były dla WIG20 bardzo słabe. Indeks zatrzymał się w miejscu, podczas gdy na najlepszych giełdach wzrosty sięgają 20 procent. zobacz więcej »
Inwestycja ma rozpocząć się w trzecim kwartale. zobacz więcej »
Jeden z największych debiutantów 2016 r. na razie przynosi inwestorom spore straty. zobacz więcej »
Mocny złoty nie sprzyja producentowi mebli notowanemu na GPW. zobacz więcej »
W money.pl czytaj o tym, co we wtorek dzieje się na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Sprawdź, jaki przebieg miała w poniedziałek sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
Poniedziałkowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie nie przyniosła żadnych rewolucyjnych rozstrzygnięć. Należy jednak nadmienić, iż praktycznie każdy z indeksów zakończył dzień powyż zobacz więcej »
Orange Polska złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Multimedia Polska Energia. zobacz więcej »
CD Projekt planuje start zamkniętej bety gry "Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana" w Chinach nie 8 sierpnia, jak pierwotnie planowano, ale 29 sierpnia - podała menadżer CD Projekt na forum firmowym. zobacz więcej »
W poniedziałek portal tvp.info ujawnił kolejny fragment nagranej w restauracji "Sowa i Przyjaciele" rozmowy ówczesnego szefa PKN Orlen Jacka Krawca z ówczesnym szefem MSZ Radosławem Sikorskim - doty zobacz więcej »
Zysk netto LPP, właściciela sieci Reserved był od kwietnia do czerwca najwyższy od dziesięciu kwartałów - wynika za wstępnych danych zaprezentowanych w poniedziałek. Niemałą w tym rolę odgrywał kurs zobacz więcej »
Prezydencki projekt wsparcia kredytobiorców jest negatywny dla ryzyka kredytowego polskich banków, bo może obniżyć ich zyskowność - oceniła agencja Moody's. Jednocześnie wskazała, że projekt nie po zobacz więcej »