Twórca SKOK-ów Grzegorz Bierecki oraz wieloletni główny ekonomista Kas Janusz Szewczak prawdopodobnie nie będą kandydować w jesiennych wyborach parlamentarnych - informuje "Gazeta Wyborcza". Obaj mo zobacz więcej »
Warszawa, 22.07.2019 (ISBnews) - Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System wybrał ofertę Izostalu, spółki zależnej Stalprofilu, jako jedną z sześciu najkorzystniejszych w postępowaniu mającym na c zobacz więcej »
Pędząca gospodarka, czy bogata oferta programów socjalnych – to wszystko zachęca Polaków do brania dużych kredytów. Swoją politykę zmieniły też banki, które oferują ich zmienne oprocentowanie. To mo zobacz więcej »
Akcjonariusze Wojasa zdecydowali o przeznaczeniu 2,54 mln zł z zysku netto za 2018 r. na dywidendę, tj. o wypłacie 0,2 zł na akcję, podała spółka. zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Stalexport Autostrady w zw. z obrotem akcjami serii G, podała Komisja. zobacz więcej »
Warszawa, 22.07.2019 (ISBnews) - Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny PCC Exol, dotyczący czwartego programu emisji 1 000 000 obligacji zwykłych na okaziciela o wartości zobacz więcej »
Budowa największego parku wodnego w regionie zbliża się ku końcowi. W Park of Poland własnie pojawiły się pierwsze palmy. Pierwsi klienci będą mogli korzystać z basenów pod koniec tego roku. zobacz więcej »
Ustawę zakładającą wsparcie dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji przegłosował Sejm. Kontrowersje wzbudza jednak wysokość progu, od którego program obejmie potrzebujących. zobacz więcej »
Znany w Polsce serwis BlaBlaCar szykuje nowy biznes nad Wisłą. Zasady będą takie same, tylko zamiast samochodów - autobusy. BlaBlaBus z powodzeniem funkcjonuje już w innych krajach europejskich. zobacz więcej »
FaceApp, czyli aplikację służącą do przerabiania zdjęć, pobrało już ponad 100 mln ludzi na świecie. Kontrowersje wzbudza fakt, że dane o użytkownikach gromadzone są w Rosji. Sprawą zainteresował się zobacz więcej »
Piotr i Paweł przestaje istnieć. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów udzielił zgodę spółce Spar Group na wykupienie marki. zobacz więcej »
- Kwestię składek ZUS dla przedsiębiorców trzeba porządnie wyjaśniać: stopy procentowe składek ZUS nie wzrosły i nic nie wiem o tym, żeby wzrosły od 1 stycznia 2020 roku. Zmienia się podstawa wymiar zobacz więcej »
Gdańsk to duże polskie miasto, w którym ceny mieszkań deweloperskich rosną najszybciej. Sprawdzamy przyczyny takiej sytuacji i perspektywy zakupu nowego "M" przez mniej zamożnych gdańszczan. zobacz więcej »
Ubezpieczenie kredytu może być wymaganym przez bank zabezpieczeniem. Pozwala na zastosowanie bardziej preferencyjnych warunków spłaty, ale nie jest absolutnie obowiązkowe, jeśli decydujesz się na pr zobacz więcej »
Startujące 22 lipca prace remontowe dotyczą ponad 7-kilometrowego odcinka południowej jezdni A4 w okolicy Góry św. Anny w w woj. opolskim. Utrudnienia napotkają podróżujący zarówno do Katowic jak i zobacz więcej »