Spodziewana decyzja szwajcarskiego banku centralnego dotycząca dalszego spadku stóp procentowych zapewne doprowadzi do obniżki raty spłacanych przez osoby, które mają kredyty frankowe. zobacz więcej »
Warszawa, 10.09.2019 (ISBnews) - Comarch otrzymał od CaixaBank Oddział w Polsce, informację o wpłynięciu oświadczenia od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) o odroczeniu wykonania żądania wypłaty zobacz więcej »
Czy rodzaj umowy o zatrudnienie musi ograniczać? Specjalnie dla Was sprawdziliśmy oferty banków i wymagania, które należy spełnić, by otrzymać kredyt gotówkowy! zobacz więcej »
Eneris Fuels Société Anonyme z siedzibą w Frisange (Luksemburg) złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o przejęcie przez podmioty zależne kontroli nad spółką Onico, podał zobacz więcej »
Polska Grupa Energetyczna (PGE) jest na ostatnim etapie wyboru zagranicznego partnera przy realizacji inwestycji w morską energetykę wiatrową, wyłoniona została krótka lista czterech potencjalnych p zobacz więcej »
Tauron Polska Energia odnotował 1 mln zł straty netto w II kw. 2019 r. według szacunkowych danych, podała spółka. zobacz więcej »
Od CDM Pekao zaczynała obycie z giełdą akcji większość indywidualnych inwestorów w Polsce. Teraz biuro znikło. Formalnie, bo realnie nadal działa. Tyle, że pod nieco inną nazwą i już nie niezależnie zobacz więcej »
Warszawa, 05.09.2019 (ISBnews) - Zatrudnienie w sektorze prywatnym (poza rolnictwem) w USA wzrosło w sierpniu br. o 195 tys. osób, według "ADP National Employment Report". zobacz więcej »
Prezes PiS Jarosław Kaczyński odkrył kolejne przedwyborcze karty. - Naszym celem jest budowa polskiej wersji państwa dobrobytu. W 2020 r. minimalna pensja będzie wynosiła 3 tys. zł - powiedział szef zobacz więcej »
Niespełna 35 proc. kierowców płaci dobrowolnie karę za brak polisy OC, co wskazał Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pozostali unikają opłacenia jej aż do wszczęcia postępowania egzekucyjnego. zobacz więcej »
Zarząd Atalu podjął uchwałę w sprawie utworzenia Programu Emisji Obligacji do łącznej kwoty 100 mln zł, podała spółka. zobacz więcej »
Wzrost gospodarczy Polski wyniesie ok. 4,3% w tym roku i 4% w roku przyszłym pod warunkiem utrzymania zdywersyfikowanej polityki gospodarczej, szacuje w rozmowie z ISBnews dyrektor generalny HSBC Po zobacz więcej »
Oszczędnych ludzi nie stać na tanie rzeczy - głosi stare powiedzenie. Świetnie odnosi się też do… ogrzewania naszych domów. Bo to, co wydaje się najtańsze, w rzeczywistości okazuje się rozwiązaniem zobacz więcej »
Przyjęcie euro to bardziej akt polityczny niż gospodarczy – taki wniosek wyłania się z debaty o zagrożeniach i szansach związanych z przystępowania do eurozony przeprowadzonej podczas Forum Ekonomic zobacz więcej »
"Nie zmarnujcie tego czasu" - apelował w marcu do brytyjskich władz Donald Tusk, gdy Unia wydłużała termin brexitu do końca października. - Zmarnowali ten czas. To 3,5 roku impotencji klasy politycz zobacz więcej »