Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews/ BM Reflex) - W najbliższym tygodniu ceny paliw na stacjach powinny być stabilne. Szansa na niższe ceny w kolejnym tygodniu pojawi się w przypadku utrzymania się tenden zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Art Games chce wydać do 9 gier w tym roku i do 10 kolejnych tytułów w przyszłym roku, poinformował prezes Jakub Bąk. zobacz więcej »
Oddział Gaz-System, na terenie którego realizowany jest projekt węzła przesyłowego na powstających gazociągach, otrzyma nową siedzibę, podała spółka. Przewidywany termin rozpoczęcia budowy węzła Str zobacz więcej »
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) przygotowało kolejne zmiany ułatwiające m.in. przeprowadzenie sukcesji w spółkach handlowych w ramach Pakietu Przyjazne Prawo, które w najbliższy zobacz więcej »
ZUS wypłacił już wszystkie "trzynastki". Do emerytów i rencistów trafiło z tego tytułu blisko 9 mld zł. Do wypłaty zostały jeszcze tylko „trzynastki” dla osób pobierających świadczenia i zasiłki prz zobacz więcej »
Dieter Zetsche, który przez 13 lat szefował Daimlerowi (właściciel marki Mercedes-Benz), wystąpił właśnie w reklamie... BMW. Wszystko z okazji przejścia menedżera na emeryturę. zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Moody's Investors Service podniósł długoterminowy rating depozytów mBanku do A3 z Baa1 i zmienił perspektywę ratingu na stabilną z pozytywnej. Jednocześnie podstawow zobacz więcej »
Rozmowy w sprawie przesyłu ropy rurociągiem Przyjaźń, które odbyły się 23 maja w Warszawie, miały dobry przebieg. Dialog trwa, a do ustalenia pozostały jeszcze m.in. kwestie odszkodowań, ocenił mini zobacz więcej »
PKO Leasing nabyło w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż akcji Prime Car Management (PCM) 11 244 402 akcji spółki, stanowiących ok. 94,4% kapitału zakładowego, na które zapisy złożono w ramach I zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Asseco Poland widzi pozytywne perspektywy rozwoju we wszystkich swoich segmentach, w tym w sektorze publicznym w Polsce, wynika z wypowiedzi wiceprezesa Marka Panka. zobacz więcej »
TIM optymistycznie patrzy na wyniki całego roku po dobrych danych z I kwartału, mimo trudnego otoczenia gospodarczego, poinformował ISBnews prezes Krzysztof Folta. zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze Sanok Rubber Company zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 14 czerwca o przeznaczeniu 40,3 mln zł z zysku netto za 2018 r., wynoszącego łącznie zobacz więcej »
Pharmena rozpoczęła wprowadzanie do sprzedaży w Polsce kolejnych suplementów diety z linii Menavitin: Menavitin Vital oraz Menavitin Endotelio opartych o chroniony prawem patentowym składnik żywnośc zobacz więcej »
Najpóźniej we wrześniu zostanie podpisana umowa z firmą, która wykona przekop Mierzei Wiślanej. Prace mają ruszyć jesienią tego roku. zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Inspekcja Handlowa zakwestionowała w 2018 roku 1,9% skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. Rok temu było to 2,34%, podał Urząd Och zobacz więcej »