Energa Obrót wygrała przetarg na dostawy energii elektrycznej dla PKP Polskich Linii Kolejowych do 2019 r. włącznie. W pokonanym polu zostały PGE i Enea. zobacz więcej »
Gry wrocławskiego studia T-Bull zostały pobrane przez graczy 250 mln razy, głównie w Indiach i Brazylii. Spółka informuje, że wcześniejsze prognozy były jednak na wyrost. Zyski okazały się mniejsze zobacz więcej »
W tym roku zadebiutowało na warszawskiej giełdzie pięć spółek, ale jednocześnie tyle samo ją opuściło. Do tego drugiego grona chce dołączyć teraz kolejna - Exillon. zobacz więcej »
25 maja do kin wchodziła hollywoodzka superprodukcja Wonder Woman, do której polska firma Platige Image przez rok nagrywała scenę, zainspirowaną bitwą pod Grunwaldem. To niestety nie pomogło przyszł zobacz więcej »
Liczba ofert pracy w internecie rośnie. Brakuje wykwalifikowanych pracowników, ale i dla tych bez specjalizacji pracy jest coraz więcej - podaje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych. zobacz więcej »
Wzrost napięcia na linii USA-Korea Północna zmniejszył chęć do utrzymywania kapitału w akcjach przez inwestorów na prawie całym świecie, z nielicznymi wyjątkami w postaci Arabii Saudyjskiej, Grecji, zobacz więcej »
Amerykański prezydent Donald Trump zapowiedział we wtorek, że jeśli Korea Północna będzie dalej grozić Stanom Zjednoczonym, spotka ją "ogień i gniew, jakich świat nigdy nie widział". Te słowa dały p zobacz więcej »
Alior Bank opublikował raport finansowy po drugim kwartale 2017 r. zobacz więcej »
Minister energii Krzysztof Tchórzewski ma konkretne plany wobec miedziowego giganta. zobacz więcej »
Od początku sierpnia ceny ropy w Nowym Jorku utrzymują się minimalnie poniżej 50 dolarów za baryłkę. zobacz więcej »
Import złota wzrósł z 22 ton rok wcześniej do do ​​53,4 tony w lipcu. zobacz więcej »
Jastrzębska Spółka Węglowa wolno łata dziury w obsadzie najwyższych stanowisk. zobacz więcej »
Po piątkowym raporcie z rynku pracy USA, który nie przyniósł rozczarowania na żadnej istotnej płaszczyźnie, inwestorzy z wielkim optymizmem przyjęli informacje o liczbie otwartych procesów rekrutacy zobacz więcej »
Energa może się pochwalić największą sprzedażą prądu od pięciu lat. zobacz więcej »
Jedna z największych spółek energetycznych w Polsce opublikowała raport finansowy. zobacz więcej »