Choć Getin Noble, bank kontrolowany przez miliardera Leszka Czarneckiego, deklaruje, że już w przyszłym roku powrócą zyski, to najwyraźniej nie wszyscy właściciele jego obligacji chcą czekać do tego zobacz więcej »
Wtorek dobrze zapamiętają akcjonariusze największej sieci handlowej w USA. Akcje wyskoczyły w górę do najwyższych poziomów od dwóch lat po tym jak firma podała prognozy sprzedaży online. To przełoży zobacz więcej »
Narodowy Bank Polski w przyszłości mógłby "zagrać na giełdzie". zobacz więcej »
Zespół twórczy dla tej gry jest trzy razy większy od zespołu projektu "Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana". zobacz więcej »
Ranking wartości menedżerów wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby pominąć wycenę giełdową spółek, a klasyfikację oprzeć jedynie na rankingu efektywności organizacji i eksperckiej ocenie prezesów. zobacz więcej »
Grudniowa podwyżka stóp w USA jest niemal pewna. zobacz więcej »
Drugi tydzień miesiąca z reguły jest najspokojniejszym na rynkach finansowych. zobacz więcej »
Kara została anulowana, choć nie wszystkie zarzuty wobec banku były bezpodstawne. zobacz więcej »
Nawet blisko 30 proc. taniały jednego dnia akcje biotechnologicznej spółki z Krakowa. zobacz więcej »
Pod koniec tygodnia pierwsze raporty zaprezentują największe amerykańskie banki. zobacz więcej »
Zatrzymany w poniedziałek przez CBA Marek G. awansował na szefa rady Grupy Azoty odkąd Mateusz Morawiecki przejął nadzór nad spółką. Teraz wicepremier musi zwołać walne zgromadzenie, by go odwołać. zobacz więcej »
Airbus może zapłacić spore kary za afery korupcyjne. Śledztwo toczy się we Francji i Wielkiej Brytanii, a sygnał do niego dał... sam szef Airbusa, który odkrył w firmie pewne "anomalie". Akcje Airbu zobacz więcej »
Niemiecki najważniejszy indeks giełdowy DAX pobił historyczny rekord. Zawdzięcza to świetnym danym z przemysłu, ale i wielkiej demonstracji sprzeciwu przeciw niepodległości Katalonii w Barcelonie. Z zobacz więcej »
Giełda w Warszawie przyciąga do notowań coraz więcej spółek. Jest w tym dobra na tle Europy. W trzecim kwartale miała trzecie miejsce pod względem liczby debiutów. zobacz więcej »
Chiński inwestor nie zdecydował się w marcu na przejęcie drugiej spółki ochroniarskiej na polskim rynku, mimo że znana już była kwota transakcji. Dlatego obecnie właściciele rozważają na poważnie de zobacz więcej »