Analitycy Biura Maklerskiego BGŻ BNP Paribas rozpoczęli rekomendowani akcji dystrybutora leków. zobacz więcej »
W tym roku kalendarzowym swoje posady stracili m. in. szefowie PZU, Pekao, Alior Banku, JSW i GPW. Dla spółek jednak nie oznaczało to wielkich kosztów. Kwota odpraw jest bowiem znacznie niższa niż p zobacz więcej »
Wojna o władzę w giełdowej spółce iAlbatros Group przeniosła się do banku. Stare władze w piątek przelały 3,5 mln zł z kont spółki. Nowy zarząd zorientował się i zabrał pieniądze z kont spółki zależ zobacz więcej »
Notowana na rynku NewConnect spółka Merlin Group przejmuje prawa do znaku towarowego merlin.pl. zobacz więcej »
W money.pl czytaj o przebiegu środowej sesji na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Sprawdź, jaki przebieg miała we wtorek sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
W środę walne zgromadzenie w KGHM może wymienić członków rady nadzorczej. zobacz więcej »
Nie ma obecnie w PZU żadnego planu łączenia banków Pekao SA i Alior - komentuje medialne spekulacje Paweł Surówka, prezes PZU SA i szef rady nadzorczej Pekao SA. zobacz więcej »
Po tym, jak w środę 14 czerwca doszło do przepychanek w siedzibie giełdowej spółki iAlbatros, GPW w piątek 16 czerwca zawiesiła jej notowania. Teraz jednak inicjatywę przejęła KNF i zażądała od gieł zobacz więcej »
Bolesław Jankowski nieco ponad rok po tym, jak zasiadł w zarządzie PGE złożył we wtorek rezygnację ze swojej funkcji. zobacz więcej »
zobacz więcej »
Gdy pół roku temu OPEC ustalało z Rosją i innymi krajami skalę redukcji wydobycia wydawało się, że nadpodaż ropy zniknie i jej kurs może tylko rosnąć. Jednak wyższe ceny nie utrzymały się długo. Obe zobacz więcej »
Najwyższa Izba Kontroli źle ocenia zbyt duże zaangażowanie inwestorów zagranicznych w polskie skarbowe papiery wartościowe. Szacuje, że w 2016 r. za granicę wypłynęło 15 mld zł odsetek. zobacz więcej »
Zaraz po wakacjach 20 pociągów Pendolino, poruszających się po torach w barwach PKP Intercity, dostanie energię od innego dostawcy. Po raz pierwszy prąd w pociągach nie będzie pochodził z PKP Energe zobacz więcej »
WIG20 traci na początku sesji, choć zdecydowana większość europejskich giełd idzie w górę. Inwestorom udzielił się amerykański entuzjazm w obliczu perspektywy przyśpieszenia procesu fuzji i przejęć. zobacz więcej »