Krynica-Zdrój, 04.09.2019 (ISBnews) - PERN zakłada, że prace budowlane przy realizacji II nitki Rurociągu Pomorskiego powinny rozpocząć się w 2021 roku, poinformował ISBnews wiceprezes spółki Rafał zobacz więcej »
Wielkość ma znacznie - dokładnie taki wniosek można wysnuć na podstawie obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości. Ponad 1,5 mln pracowników dostających pensję minimalną zarobi o ponad 15 proc. wi zobacz więcej »
Zapraszamy na specjalne wydanie programu "Money. To się liczy" z Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju. Gościem pierwszego dnia konferencji będzie Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsię zobacz więcej »
Centrum Medyczne św. Franciszka, Instytut św. Barbary, Łódzkie Centrum Medyczne – to wszystko jedna i ta sama firma, która kusiła starsze osoby korzystnymi pakietami medycznymi, ale tak naprawdę dro zobacz więcej »
Warszawa, 05.09.2019 (ISBnews) - Zamówienia na dobra trwałego użytku w USA w czerwcu 2019 r. wzrosły o 2% m/m, podał Departament Handlu, prezentując finalne dane. zobacz więcej »
Firma Oponiarska Dębica odnotowała 73,59 mln zł jednostkowego zysku netto w I poł. 2019 r. wobec 67,64 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Cena akcji w procesie budowy przyspieszonej księgi popytu (ABB) dotyczącej sprzedaży akcji spółki Play Communications przez Kenbourne oraz Tollerton została ustalona na 30,5 zł, podał Play.  zobacz więcej »
Zarząd XTPL prognozuje, że w okresie od 1 września 2019 roku do 31 grudnia 2020 roku spółka złoży 26 wniosków patentowych, podało XTPL. zobacz więcej »
Licytacja na wyborcze obietnice KO i PiS przekroczyła ramy rozsądku. Obniżenie podatków, 13 i 14 emerytury, podwyżki płacy minimalnej, to dla budżetu złe informacje. zobacz więcej »
- Zarówno PiS, jak i Platforma, płacą z budżetu. Jaka jest różnica? PiS dopłaca do konsumpcji, a PO do stymulacji gospodarki, miejsc pracy czy inwestycji. To gigantyczna różnica - mówi money.pl Janu zobacz więcej »
Ruszyły wypłaty dofinansowania do paneli słonecznych z rządowego "Mój prąd". Planując zakup instalacji fotowoltaiczną warto jednak rozejrzeć się za innymi możliwościami dofinansowania niż 5000 zł z zobacz więcej »
Bloober Team liczy, że "Blair Witch" będzie tytułem z długim potencjałem i zapowiada kolejne działania w tym roku związane z tą marką, poinformował ISBnews prezes Piotr Babieno. zobacz więcej »
Warszawa, 05.09.2019 (ISBnews) - Grupa Azoty spodziewa się utrzymania w II półroczu solidnej marży w segmencie agro i lepszych wyników w segmencie chemicznym r/r, wynika z wypowiedzi wiceprezesa Paw zobacz więcej »
Niepewność związana z przyszłością Wielkiej Brytanii sprowadza notowana szterlinga na najniższe poziomy od połowy lat 80-tych. zobacz więcej »
Nowy gazociąg powstaje z myślą o zwiększeniu dywersyfikacji źródeł dostaw gazu, a zarazem ma poprawić bezpieczeństwo obu krajów. Po jego wybudowaniu Polska będzie posiadała gazowe połączenia ze wszy zobacz więcej »