Orange Polska dało sobie dwa lata, by zredukować zatrudnienie. Spółka dogadała się ze związkami zawodowymi. Te nie miały nic przeciw. Tym bardziej, że odejścia będą dobrowolne, a najstarsi pracownic zobacz więcej »
Wtorkowa sesja giełdowa w Nowym Jorku zakończyła się spadkami głównych indeksów. S&P 500 zanotował serię trzech spadków z rzędu pierwszy raz od sierpnia. To efekt trudności w uzgodnieniu szczegółów zobacz więcej »
Zapłaci w sumie do 688 mln zł. Wszystko po to, by przejąć kontrolę nad Netią. zobacz więcej »
Statystyki ratuje biznes gazowy Kulczyków w Rumunii. zobacz więcej »
W ciągu kilku minut wartość akcji Netii wzrosła o blisko 30 proc. Do góry idą też notowania Cyfrowego Polsatu. zobacz więcej »
Inea jest właścicielem największej regionalnej, światłowodowej sieci szkieletowej w Polsce, która ma długość blisko 7 tys. km. zobacz więcej »
Licząca ponad 400 sklepów sieć "Stokrotka" sprzedała w listopadzie towar za 205 mln zł. zobacz więcej »
Rafako to największe zaskoczenie jeśli chodzi o firmy, które chcą produkować autobusy elektryczne. Dotąd spółka wykonywała prace przy budowie elektrowni i żadnych związków z motoryzacją nie miała. O zobacz więcej »
Co zrobić z platformą wiertniczą gdy już jest niepotrzebna? Na tym chcą zarabiać dwie polskie spółki: Grupa Lotos wspólnie z Grupą Mars. Tylko na obszarze szelfu brytyjskiego rynek ma mieć wartość 1 zobacz więcej »
Orlen będzie wytwarzać kwas mlekowy. Nowy projekt badawczy ma umożliwić wykorzystanie produktów ubocznych z rafinerii. W ten sposób ma być wyeliminowany z rynku import m.in. z Holandii. zobacz więcej »
Zortrax pozyskał znaczącego partnera dystrybucyjnego ScanSource Inc na kluczowym dla spółki rynku Ameryki Północnej. Efekty tej współpracy mają się pojawić od przyszłego roku. USA to kluczowy dla sp zobacz więcej »
Dolar poszedł w poniedziałek w górę do najwyższych poziomów od dwóch tygodni, a kontrakty na indeks S&P wyraźnie wzrosły po informacjach o zatwierdzeniu ustawy o cięciu podatków w Senacie. Zmiany da zobacz więcej »
Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie uważa, że międzynarodowe firmy ubezpieczeniowe z działalnością w Polsce, podobnie jak to jest w przypadku banków, powinny być ustawowo zobligowane do zobacz więcej »
Najwięksi producenci ropy naftowej do końca przyszłego roku będą ograniczać wydobycie. zobacz więcej »
Bank mógł mieć nawet dwa razy więcej pieniędzy. zobacz więcej »