ZPUE przekaże klientom, w tym innogy Stoen Operator, pierwsze trzy inteligentne stacje transformatorowe SPS z magazynem energii, podały spółki. zobacz więcej »
Fiskus idzie drogą ZUS-u. Od przyszłego roku podatnicy otrzymają swoje indywidualne rachunki, na które będą wpłacać należności podatkowe. zobacz więcej »
Warszawa, 17.09.2019 (ISBnews) - Skarbiec TFI oczekuje, że ostatni kwartał tego roku może przynieść dodatnie napływy netto środków do funduszy inwestycyjnych, a w przyszłym roku negatywny trend, któ zobacz więcej »
Energa zawarła umowę odnawialnego kredytu opartego o czynniki społeczno-środowiskowe ESG-linked, podała spółka. Umowa została zawarta z konsorcjum banków w składzie: Santander Bank Polska (koordynat zobacz więcej »
Echo Investment widzi bardzo duży potencjał w projekcie, który chce zrealizować na warszawskich Kabatach, na działce nabytej od Tesco, poinformował prezes Nicklas Lindberg. Według niego, ma szansę t zobacz więcej »
Warszawa, 17.09.2019 (ISBnews) - 7Levels ocenia, że gra "Jet Kave Adventure", która dziś debiutuje na Nintendo Switch ma "duży potencjał sprzedażowy", podała spółka. zobacz więcej »
Aplisens ogłosił skup do 913 150 akcji własnych, stanowiących 7,25% kapitału zakładowego, po 12 zł za akcję, podała spółka. zobacz więcej »
i2 Development zakończył skup obligacji własnych, a zarząd spółki podjął uchwałę w sprawie umorzenia 1 137 sztuk obligacji serii D o wartości nominalnej 1 000 zł każda i łącznej wartości nominalnej zobacz więcej »
Warszawa, 17.09.2019 (ISBnews) - Idea Bank nie spodziewa się w III kwartale dodatkowej rezerwy restrukturyzacyjnej, po tym, jak w II kw. utworzył rezerwę na ten cel wysokości 35 mln zł, poinformował zobacz więcej »
Sytuacja na rynku ropy naftowej po weekendowym ataku na pole naftowe w Arabii Saudyjskiej nie ulega zbytniemu uspokojeniu, a baryłka WTI wyceniana... zobacz więcej »
Tylko cztery dni w tygodniu będzie pracował urząd duńskiej gminy Odsherred. Pracownicy mają mieć wolny cały piątek. zobacz więcej »
Echo Investment może wyjść na rynek z obligacjami dla inwestorów instytucjonalnych w I kw. przyszłego roku, raczej pod jego koniec, poinformował dyrektor finansowy Maciej Drozd. zobacz więcej »
Liczba rejestracji elektrycznych samochodów osobowych, w tym oraz hybryd typu plug-in, w Polsce wzrosła o 89% r/r w okresie od stycznia do sierpnia br., wynika z licznika elektromobilności, uruchomi zobacz więcej »
Przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner w całym 2019 roku mogą przekroczyć poziom 1,5 mld zł, ocenił prezes Aleksander Górecki. Zapowiedział jednocześnie, że w II półroczu spółka będzie się koncen zobacz więcej »
Warszawa, 17.09.2019 (ISBnews/ ISBzdrowie) - Lux Med wzmacnia swoją obecność w miejscowościach, w których już prowadzi działalność, ale uruchamia też nowe placówki w miastach średniej wielkości, poi zobacz więcej »