Energa ma kolejnego klienta biznesowego. Podpisała z Tarczyńskim umowę na sprzedaż 39 GWh energii elektrycznej w 2018 r. zobacz więcej »
Cypryjska spółka Mespila Investments Limited chce wycofać akcje Pagedu z notowań giełdowych. Ogłosiła przymusowy wykup pozostających w obrocie akcji. Lasy Państwowe nie będą miały wyjścia i pozbędą zobacz więcej »
Zbigniew Jakubas przyśpiesza skup akcji Netii na giełdzie. Tylko w październiku wydał na to 14 mln zł i zgromadził tyle akcji, że może już mówić o kontroli nad spółką. By mieć pełnię władzy, musiałb zobacz więcej »
Przez krótki czas w czwartek inwestorzy mogli sobie gratulować - pokonali na indeksach historyczne maksima. "Im dalej w las" tym robiło się coraz mniej przyjemnie. Na koniec sesji odnotowano spadki. zobacz więcej »
Na Słowacji powstała grupa Asseco International, która skonsoliduje wszystkie zagraniczne firmy należące do rzeszowskiej spółki. zobacz więcej »
Bank dalej chce koncentrować się na obsłudze małych firm. zobacz więcej »
Agencja S&P wskazuje, że tegoroczna transakcja zakupu akcji banku stawia przed największym polskim ubezpieczycielem zupełnie inne ryzyka. zobacz więcej »
Dominujący od początku tygodnia trend stopniowego osłabiania się dolara jest podtrzymany. zobacz więcej »
Ostatnia sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się lekkimi wzrostami. To wystarczyło do odnotowania kolejnych rekordowych cen akcji. zobacz więcej »
Sieci zaufali inwestorzy i klienci. Ci pierwsi wyceniają biznes na 6,6 mld zł, a drudzy w pół roku zostawili w sklepach ponad 2 mld zł. zobacz więcej »
Sytuacja na polskim rynku węgla może być dramatyczna, jeśli wydobycie Polskiej Grupy Górniczej okaże się dużo niższe od zaplanowanego na ten rok - twierdzi prezes PG Silesia. Ceny na rynku światowym zobacz więcej »
Jerzy Mazgaj nie zraził się bankructwem sieci Alma Market i nie rezygnuje z biznesu. W środę odkupił od mBanku akcje Vistuli i Krakchemii wcześniej zastawione przez Almę. zobacz więcej »
Sfinks Polska otworzył w podwarszawskim Piastowie restaurację Fabryka Pizzy. To pierwszy lokal, w który Sfinks zainwestował w ramach tzw. masterfranczyzy. zobacz więcej »
Po 2022 roku, kiedy kończy się kontrakt jamalski, PGNiG nie przewiduje długo-, ani średnioterminowej współpracy w zakresie importu gazu z Rosji, poinformował Łukasz Kroplewski, wiceprezes PGNiG ds. zobacz więcej »
Akcje hiszpańskich spółek są liderami wzrostów w Europie w środę. Nic dziwnego, skoro największe ryzyko jakie nad nimi wisiało nagle odeszło w cień. Parlament Katalonii nie dostał formalnego wniosku zobacz więcej »