"Fala powodziowa niesie ze sobą zanieczyszczenia bakteryjne i chemiczne, które mogą być groźne dla zdrowia i życia" - ostrzega sanepid i przestrzega przed piciem wody ze studni na obszarach dotknięt zobacz więcej »
Wpływa na wysokość zasiłków czy świadczeń pracowniczych, ale także grzywny za przestępstwa skarbowe. Jednocześnie im wyższa, tym więcej pieniędzy płynie do budżetu. Właśnie ważą się losy przyszłoroc zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Zamówienia na dobra trwałego użytku w USA w kwietniu 2019 r. spadły o 2,1% m/m, podał Departament Handlu, prezentując wstępne dane. zobacz więcej »
Funkcjonariusze Służby Celno–Skarbowej na Mazowszu przyglądają się działalności różnych osób, które wystawiają towary na portalach społecznościowych. O ile sprzedaż jakichś pojedynczych przedmiotów, zobacz więcej »
Tauron chce stworzyć aplikację, która po wpisaniu danych teleadresowych nieruchomości wyliczy, ile można zyskać na zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej na podstawie danych meteorologicznych, GIS zobacz więcej »
CD Projekt liczy, że GOG Galaxy 2.0 będzie zwiększał sprzedaż GOG przy wzroście użytkowników platformy, poinformował prezes Adam Kiciński. zobacz więcej »
- Waloryzacja emerytur i rent w 2020 roku nie powinna być wyższa niż wskaźnik inflacji plus 20 proc. realnego wzrostu przeciętnego wynagrodzenia - uważają największe organizacje, zrzeszające pracoda zobacz więcej »
Gaz-System w lipcu przeprowadzi aukcje na zdolności przesyłowe w związku z wygaśnięciem kontraktu na przesył gazu z Rosji z gazociągu jamalskiego, poinformował wiceprezes Artur Zawartko. zobacz więcej »
Gaz-System chce podpisać umowę z wykonawcą polskiego odcinka gazociągu łączącego Polskę i Słowację na przełomie czerwca i lipca, poinformował wiceprezes Artur Zawartko. zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Wartość depozytów ogółem na koniec kwietnia 2019 r. wyniosła 1 242,37 mld zł, co oznacza wzrost o 0,6% w ujęciu miesięcznym. Natomiast należności banków od sektorów zobacz więcej »
Warszawa, 24.05.2019 (ISBnews) - Podaż pieniądza (M3) wyniosła 1 467,09 mld zł na koniec kwietnia 2019 r., podał Narodowy Bank Polski (NBP). Oznacza to wzrost o 0,7% m/m i wzrost o 10,4% w ujęciu ro zobacz więcej »
"The Wizards", najbardziej znany tytuł Carbon Studio, zadebiutuje na Oculus Quest, podała spółka. Gra będzie dostępna na bezprzewodowych goglach VR nowej generacji od 6 czerwca. zobacz więcej »
W 2018 roku w Wielkiej Brytanii mieszkało o 116 tysięcy mniej Polaków niż rok wcześniej - wynika z danych brytyjskiego urzędu statystycznego. To pierwsze dane roczne, które pokazują tak znaczący spa zobacz więcej »
Prestiżowe apartamenty z widokiem na zieloną przestrzeń Mokotowa gotowe do odbioru zobacz więcej »
Opublikowane w dniu wczorajszym wstępne wskaźniki PMI z USA, nieoczekiwanie spadły do najniższych poziomów od ponad 3 lat, a w przypadku indeksu... zobacz więcej »