Kapitał napływający z pracowniczych planów kapitałowych (PPK) na rynek giełdowy powinien nieco polepszyć sytuację w drugiej połowie roku w porównaniu z I połową 2019 r., czytamy w komentarzu Busines zobacz więcej »
Empik nie będzie sprzedawać "Gazety Polskiej" z naklejkami "Strefa wolna od LGBT". Rzeczniczka firmy zapowiedziała to za pośrednictwem Twittera. zobacz więcej »
Nowy tydzień rozpoczyna się w spokojnej atmosferze w oczekiwaniu na końcówce miesiąca. Już w najbliższy czwartek decyzję ws. zobacz więcej »
Warszawa, 22.07.2019 (ISBnews) - Brewe Leasing uruchomił platformę Goldberg & Johnson, dedykowaną do inwestowania w projekty leasingowe. Inwestowanie odbywa się poprzez nabywanie kwitów dochodowych, zobacz więcej »
Ledwie połowę z wymaganych 100 tys. podpisów zdołał zebrać komitet Ryszarda Petru, który chciał przywrócenia handlu w niedziele. A ponieważ Petru z polityki się wycofuje, to i akcja zbierania zostan zobacz więcej »
Wiceminister energii Adam Gawęda potwierdził, że ponad 5 tys. wdów i sierot po górnikach otrzymało już swoje rekompensaty w wysokości 10 tys. zł. Kolejne 8 tysięcy wniosków jest weryfikowane. zobacz więcej »
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców zwrócił się do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) z wnioskiem o nowelizację ustawy o rzeczniku MŚP, poinformowało biuro rzecznika MŚP. Mi zobacz więcej »
Stare, jeszcze radzieckie, czołgi T-72 MON chciał sprzedać. Potem je znacząco modernizować, by podnieść ich zdolności bojowe. Ostatecznie będziemy przywracać je do życia, choć jak twierdzą eksperci, zobacz więcej »
Play wynajął ponad 11 tys. m2 w biurowcu Neopark pod swoją centralę, podał Yareal Polska, który jest deweloperem budynku. zobacz więcej »
Młodzi wchodzący na rynek pracy są kojarzeni z lenistwem i chęcią zarabiania za nic. Tymczasem przekształcenia rynku pokazują, że to oni w nim odnajdą się najlepiej. zobacz więcej »
Warszawa, 22.07.2019 (ISBnews) -  W rozpoczynającym się tygodniu zaplanowane publikacje wskaźników PMI ze strefy euro i posiedzenie Rady Europejskiego Banku Centralnego (EBC) znajdą się w centrum uw zobacz więcej »
Na samym finiszu prac nad ustawą o odnawialnych źródłach energii resort energii chciał wrzucić poprawkę, która miała ponownie uderzyć w "zielone" elektrownie. Wiatrakowcy kontratakowali. Według info zobacz więcej »
Według Komisji Europejskiej Polska powinna wyrównać i podwyższyć wiek emerytalny. Po niedawnym jego obniżeniu głos Polaków jest jednak jednoznaczny: nie chcemy zmian. Czy jednak ewoluujący system pr zobacz więcej »
Strabag Real Estate ukończył i przekazał operatorowi pierwszy Motel One w Polsce, podał Strabag. Hotel z 333 pokojami znajduje się w Warszawie. zobacz więcej »
Asseco Poland zakończyło migrację klientów Orange Polska do dwóch nowych systemów bilingowych, przy jednoczesnym wyłączeniu poprzedniego, poinformowało Asseco. W trakcie migracji przeniesiono dane ( zobacz więcej »