Walne zgromadzenie akcjonariuszy Ciechu odrzuciło propozycję TFI PZU i nie wypłaci dywidendy. Rekordowy zysk grupy kapitałowej zostanie w spółce. zobacz więcej »
Mimo podatku bankowego w ubiegłym roku grupa kapitałowa PKO BP wypracowała zysk netto na poziomie 2,87 mld zł - najwyższy w polskim sektorze finansowym. Akcjonariusze jednak już drugi rok z rzędu mu zobacz więcej »
Netia podjęła decyzję o całkowitym odstąpieniu od realizacji projektu "Program Operacyjny Polska Cyfrowa". Spółka policzyła, że jej się to nie opłaca. Miliardowy program minister Streżyńskiej może b zobacz więcej »
Po dobrym poniedziałku reszta tygodnia na giełdach akcji nie wygląda już tak różowo. Czwartek to trzeci kolejny dzień, kiedy na rynku widać przede wszystkim czerwień. zobacz więcej »
PKP Polskie Linie Kolejowe planują przebudowę dworca Warszawa Zachodnia. Wybrały na razie firmę, która wykona projekt modernizacji. Spółka zależna giełdowej Trakcji zrobi to za 14 mln zł. Roboty zac zobacz więcej »
Notoryczny bankrut, który w ciągu ostatnich 200 lat ogłaszał niewypłacalność osiem razy, pożyczył właśnie prawie 3 mld dolarów. zobacz więcej »
Platige Image przygotowuje się do współpracy z Netflixem w produkcji serialu "Wiedźmin". W środę powołano nową radę nadzorczą i członka zarządu. zobacz więcej »
Pozbywając się akcji upadającej Almy Market Jerzy Mazgaj stracił zarazem przewagę w akcjonariacie hurtowni chemicznej Krakchemia. W czwartek zaczął odbudowywać swoją pozycję. Prawie milion złotych z zobacz więcej »
Indeksy na giełdach w USA zanotowały drugi dzień spadków. Spadały spółki paliwowe, którym szkodzi mocno taniejąca ropa. Dobre nastroje panowały w sektorze biotechnologicznym, dzięki czemu Nasdaq zak zobacz więcej »
Warszawska giełda szuka możliwości dalszego rozwoju - teraz padło na towary rolne. zobacz więcej »
Walne zgromadzenie podjęło w środę ważne decyzja dla spółki. zobacz więcej »
Jacek Fotek zdradził, ile firm myśli o tym, by wejść na giełdę. zobacz więcej »
Analitykom nie podoba się coraz większa rola państwa w sektorze bankowym. zobacz więcej »
Akcjonariusze KGHM dostaną dywidendę w dwóch ratach. zobacz więcej »
Znany producent odzieży odwoła się od decyzji urzędu skarbowego. zobacz więcej »