Centrum Medyczne św. Franciszka, Instytut św. Barbary, Łódzkie Centrum Medyczne – to wszystko jedna i ta sama firma, która kusiła starsze osoby korzystnymi pakietami medycznymi, ale tak naprawdę dro zobacz więcej »
Warszawa, 06.09.2019 (ISBnews) - Produkcja żywca rzeźnego ogółem wzrosła o 3,7% r/r do 7 111, 5 tys. ton w 2018 r., natomiast mleka zwiększyła się o 3,5% r/r i wyniosła 13 767,8 mln litrów w 2018 r. zobacz więcej »
Niepewność związana z przyszłością Wielkiej Brytanii sprowadza notowana szterlinga na najniższe poziomy od połowy lat 80-tych. zobacz więcej »
Przyjęta przez Torpol strategia na lata 2019-2023 zakłada m.in. skumulowane przychody na poziomie ponad 8,8 mld zł, przy założeniu średniej marży brutto na sprzedaży nieznacznie powyżej 5%, podała s zobacz więcej »
Warszawa, 05.09.2019 (ISBnews) - Zamówienia na dobra trwałego użytku w USA w czerwcu 2019 r. wzrosły o 2% m/m, podał Departament Handlu, prezentując finalne dane. zobacz więcej »
Nowy gazociąg powstaje z myślą o zwiększeniu dywersyfikacji źródeł dostaw gazu, a zarazem ma poprawić bezpieczeństwo obu krajów. Po jego wybudowaniu Polska będzie posiadała gazowe połączenia ze wszy zobacz więcej »
Platforma Obywatelska (PO) - jeżeli wygra wybory parlamentarne - będzie chciała zrealizować program "niższe podatki, wyższe płace", zakładający m.in. obniżenie kosztów pracy, niższe składki ZUS dla zobacz więcej »
- Zarówno PiS, jak i Platforma, płacą z budżetu. Jaka jest różnica? PiS dopłaca do konsumpcji, a PO do stymulacji gospodarki, miejsc pracy czy inwestycji. To gigantyczna różnica - mówi money.pl Janu zobacz więcej »
Do money.pl zgłaszają się kolejne osoby, które są oburzone gigantycznymi podwyżkami opłat za wywóz śmieci. Sprawę prześwietla już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, co jednak niewiele zmienia. zobacz więcej »
Krynica-Zdrój, 04.09.2019 (ISBnews) - PERN zakłada, że prace budowlane przy realizacji II nitki Rurociągu Pomorskiego powinny rozpocząć się w 2021 roku, poinformował ISBnews wiceprezes spółki Rafał zobacz więcej »
Warszawa, 04.09.2019 (ISBnews) - Deficyt w handlu zagranicznym (towary i usługi) USA spadł do 54 mld USD w lipcu 2019 r. z 55,5 mld USD (po rewizji) odnotowanych miesiąc wcześniej, podał Departament zobacz więcej »
Warszawa, 05.09.2019 (ISBnews) - Grupa Azoty spodziewa się utrzymania w II półroczu solidnej marży w segmencie agro i lepszych wyników w segmencie chemicznym r/r, wynika z wypowiedzi wiceprezesa Paw zobacz więcej »
Koalicja Obywatelska (KO) po wygranych wyborach chce wprowadzić m.in. ulgę od CIT dla zysków przeznaczanych na rozwój firm, zwolnić pracujących emerytów z PIT, a także wprowadzić darmowy internet dl zobacz więcej »
Nir Netzer złożył rezygnację z funkcji prezesa i członka zarządu Ronson Development ze skutkiem od 30 listopada 2019 r., podała spółka.  zobacz więcej »
Selvita podała lek SEL120 pierwszemu pacjentowi w ramach badania klinicznego fazy I w leczeniu ostrej białaczki szpikowej (ang. acute myeloid leukemia, AML) oraz zespołu mielodysplastycznego wysokie zobacz więcej »