Od trzech lat żadnego wielkiego przejęcia. Warren Buffet się zestarzał? To raczej konkurencja zrobiła się zbyt ostra w dobie taniego kapitału. Kilka razy w historii guru wstrzymywał już swoje inwest zobacz więcej »
Mercor pozytywnie ocenia wyniki III kw. roku obrotowego 2018/2019 i perspektywy spółki na kolejne okresy, poinformował ISBnews wiceprezes i dyrektor finansowy Jakub Lipiński. Obecnie spółka koncentr zobacz więcej »
Warszawa, 22.02.2019 (ISBnews/ BM Reflex) - Ceny na stacjach spadają mimo podwyżek cen w hurcie, wynika z komentarza rynkowego analityków Biura Maklerskiego Reflex. zobacz więcej »
Plan finansowy Funduszu Dróg Samorządowych (FDS) na 2019 r. został uzgodniony, poinformowało Ministerstwo Infrastruktury. Oznacza to, że ustalony został limit wydatków na br. dla każdego z województ zobacz więcej »
Akcjonariusze Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) zdecydują o wyrażeniu zgody na nabycie 95,01% akcji Przedsiębiorstwa Budowy Szybów (PBSz) oraz o zgodzie na ustanowienie zabezpieczeń planowanego fi zobacz więcej »
Oprocentowanie obligacji oszczędnościowych w marcu 2019 r. zostanie utrzymane na poziomie z lutego br., podało Ministerstwo Finansów. Nową emisję obligacji skarbowych w drodze zamiany można nabywać zobacz więcej »
Poniżej przedstawiamy przegląd najważniejszych wiadomości z sektora telekomunikacja-media-technologie z okresu 16-22 lutego br. zobacz więcej »
Atomic Jelly na platformie crowdfundingowej FindFunds.pl, zebrał 2 442 000 zł i zadebiutuje na rynku NewConnect w połowie 2020 r., poinformował FindFunds.  zobacz więcej »
Mam mówić o naruszeniu dóbr osobistych, że potraktowano mnie jak szmatę? - mówi Paweł Olechnowicz w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną". Kilka godzin wcześniej sąd nie zgodził się na areszt wobec zobacz więcej »
Ksiądz Rafał Sawicz na początku lutego wziął pilny urlop i poinformował, że chce odejść z pracy - wynika z ustaleń "Gazety Wyborczej". Sawicz to jedna z osób, których podpis był niezbędny, żeby mogł zobacz więcej »
„Najdroższa ciemnota, zamach na wolność, trzeba mieć tupet” – opozycja torpeduje ustawę o abonamencie RTV i wnosi o jej odrzucenie. PiS jej broni i chce przyjąć bez poprawek. W tle ogromna rekompens zobacz więcej »
Jest nowy prezes spółki Centralny Port Komunikacyjny. Za przygotowanie budowy megalotniska w Baranowie ma odpowiadać Piotr Malepszak. zobacz więcej »
"Halo, tu dzielnicowy. Ja w sprawie OLT Express". Policja wzywa na świadków... wszystkich pasażerów nieistniejących już linii lotniczych, powiązanych z Amber Gold. zobacz więcej »
Poszukiwany listem gończym od grudnia 2018 r. Dominik K. wpadł w ręce policjantów. Według nieoficjalnych informacji, choć mężczyzna ukrywał się w Tajlandii, przyjechał do Polski, by odwiedzić partne zobacz więcej »
Są takie miejsca w Polsce, gdzie praktycznie każdy pracuje na swoim. Prym wiodą tu miejscowości turystyczne. Gminy nadmorskie są przy tym dużo bardziej przedsiębiorcze niż górskie. zobacz więcej »