- Jest taki układ - nie chcę nazywać go mafią - ale KNF, domy maklerskie, TFI, niektóre banki i wiele innych organizacji koncesjonowanych, są grupą zorganizowaną – mówi Mariusz Patrowicz, znan zobacz więcej »
W money.pl sprawdź, jak minął tydzień na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Komentarz analityka do aktualnej sytuacji na rynku walutowym. zobacz więcej »
KNF zachęca, by każdy sprawdzał firmy z branży finansowej. zobacz więcej »
Zobacz, w jaki sposob Alerty BIK uchronia Cie przed oszustami, ktorzy chcieliby wziac kredyt na Twoje nazwisko. To bardzo proste i pewne rozwiazanie. zobacz więcej »
Walne zgromadzenie podjęło ważną decyzję dotyczącą ubiegłorocznego zysku. zobacz więcej »
Analitycy wierzą w plany znanej sieci fast foodów. zobacz więcej »
Ważna zmiana w jednym z największych banków w Polsce. zobacz więcej »
W money.pl czytaj o przebiegu piątkowej sesji na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Stopy procentowe pozostaną niskie, dywidendy ograniczone i koszty pomocy frankowiczom dotkliwe. zobacz więcej »
Sfinks Polska zdecydował o przyjęciu oferty Grupy Żywiec i podpisaniu umów dotyczących zakupu sieci franczyzowej Piwiarnia Warki, liczącej 67 lokali oraz współpracy z Grupą Żywiec. Wartość transakcj zobacz więcej »
Sprawdź, jaki przebieg miała czwartkowa sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja w Warszawie była przedsmakiem wakacyjnego handlu. Tym samym aktywność inwestorów była obniżona, a zmiany indeksów niewielkie i niewiele nowego wnoszące do ogólnego obrazu sytuacji. zobacz więcej »
29 czerwca zaczyna się kadencja nowego zarządu Alior Banku. Nie będzie w nim jego jedynego w dotychczasowej historii prezesa, Wojciecha Sobieraja, który zrezygnował z kandydowania. Na pożegnanie spr zobacz więcej »
Jeszcze nigdy konsumenci nie czuli się tak dobrze. Przynajmniej tak wskazują badania GUS i NBP, które mierzą ich nastroje. Optymiści przeważają nad pesymistami już drugi miesiąc z rzędu, zresztą po zobacz więcej »