- To dzisiejsze orzeczenie nie stoi w żadnej kolizji z prezydenckim wsparciem - powiedział prof. Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta Andrzej Dudy. zobacz więcej »
- Pracownicze Plany Kapitałowe dedykowane są wszystkim pracownikom, otrzymującym różne wynagrodzenie. I małe, i wysokie. Program jest szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy jeszcze nie zbudowali sw zobacz więcej »
7 września weszły w życie zmiany w kodeksie pracy, dotyczące m.in. wydawania świadectw pracy czy przeciwdziałaniu mobbingowi. Zdaniem ekspertów, nowe przepisy są niekorzystne dla pracodawców i niosą zobacz więcej »
Getin Noble Bank został zwolniony przez Narodowy Bank Polski (NBP) z obowiązku utrzymywania 55% wymaganej rezerwy obowiązkowej w 2020 r., podał bank. zobacz więcej »
Indeks giełdowy WIG20 wzrósł o 0,05% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 099,30 pkt w czwartek, 3 października. zobacz więcej »
Brytyjskie dzienniki komentują propozycję przełamania impasu w sprawie brexitu, którą premier Boris Johnson przedstawił Unii Europejskiej. Opinie są skrajnie różne. zobacz więcej »
Sąd Okręgowy w Warszawie, który rozpatruje sprawę państwa Dziubaków, wróci do niej prawdopodobnie w listopadzie. To na podstawie ich sprawy Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej prześwietlił pr zobacz więcej »
- W praktyce wszyscy wiemy, że teraz w podobnych sprawach sądy będą kierowały się tymi wytycznymi, które de facto dał Trybunał - powiedział prezydent Andrzej Duda, komentując wyrok Trybunału Sprawie zobacz więcej »
Biomed-Lublin podpisał umowę z niemiecką firmą farmaceutyczną dotyczącą współpracy w zakresie dostawy i dystrybucji produktu leczniczego spółki o nazwie handlowej Onko BCG, podała spółka. zobacz więcej »
Grzegorz Schetyna zaatakował premiera – ocenił, że wyrok TSUE jest "wyrokiem Morawieckiego", ponieważ bank, w którym pracował, udzielał kredytów w innych walutach. Inne zdanie na ten temat ma Piotr zobacz więcej »
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte przez VRG  wyniosły około 78,5 mln zł w sierpniu i były wyższe o ok. 36,7% w skali roku, podała spółka. W ujęciu narastającym, w okresie styczeń-wrze zobacz więcej »
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) od początku września ogłosiła przetargi na realizację ok. 113 km autostrad i dróg ekspresowych, a do końca roku w przetargu znajdzie się kolejn zobacz więcej »
Nie tylko kredytobiorcy zrzeszeni w ramach stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu ucieszyli się po czwartkowym wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. To również dobra wiadomość dla kil zobacz więcej »
Eskalacja przemocy w trwających od kilku miesięcy protestach w Hongkongu przypadła na początek października. Starcia demonstrantów z policjantami zmusiły sprzedawców mieszkań do obniżenia cen nawet zobacz więcej »
Warszawa, 03.10.2019 (ISBnews) - Zamówienia na dobra trwałego użytku w USA w sierpniu 2019 r. wzrosły o 0,2% m/m, podał Departament Handlu, prezentując finalne dane. zobacz więcej »