Dziś w IDG.pl: Automapa 4 - test programu; Paramount stawia na HD DVD; Lepsze projektory FullHD już wkrótce; Core 2 Extreme X7900 wkracza na rynek; Mniej "piratów" nad Bałtykiem; W proteście zablokow zobacz więcej »
Dziś o 13.50 po raz pierwszy z Dworca Centralnego odjechał nowo zakupiony nowoczesny pociąg pasażerski do Łodzi. Prędkość 160 km/h jaką może osiągnąć to jedna z wielu jego zalet. zobacz więcej »
Sukcesy sieci mBank i myAvon oraz niedrogie wprowadzenie usługi na rynek zachęca do uruchamiania kolejnych operatorów wirtualnych. Jak podaje Gazeta.pl, 29 sierpnia na konferencji prasowej zostaną pr zobacz więcej »
Debiut planowany jest w IV kwartał br. Vobisu zamierza pozyskać z oferty publicznej dużą część środków na realizacją programu inwestycyjnego wycenianego na ok. 230 mln zł. Dodatkowo oferta zostanie z zobacz więcej »
Kilka tygodni temu zarząd PKN Orlen zakończył analizy i oficjalnie zdecydował o wprowadzeniu Anwilu na warszawską giełdę. Wczoraj zebrała się w tej sprawie rada nadzorcza PKN Orlen – pisze Park zobacz więcej »
Ministrowie odpowiedzialni za bezpieczeństwo państwa pojawili się wczoraj na wspólnej konferencji prasowej – wszystko po to, by spróbować podważyć informacje, które były sz zobacz więcej »
Rządowi piloci w sierpniu mają właściwie
tylko jedno zajęcie. Wożą prezydenta Lecha Kaczyńskiego z Warszawy
do Juraty i z powrotem. Prezydencka para tak polubiła ośrodek na
Helu, że w zobacz więcej »
Według "Rzeczpospolitej", za trzy lata na
rynku może pozostać kilku, kilkunastu najmocniejszych deweloperów.
Analitycy zapowiadają burzliwy okres w branży, w której teraz
dzi zobacz więcej »
Ministerstwo Budownictwa przedstawi projekt ustawy, która zwiększy liczbę działek budowlanych w Polsce. Ustawa zakłada automatyczne odrolnienie wszystkich gruntów miejskich oraz ziemi 4, 5 i 6 katego zobacz więcej »
Placówki będą specjalizować się głównie w obsłudze klientów detalicznych, w tym w zakresie kart kredytowych. Otwarcie nowych oddziałów umożliwi osiągnięcie celów strategicznych banku zakładających zw zobacz więcej »
Dziś o 13.50 po raz pierwszy z Dworca Centralnego odjechał nowo zakupiony nowoczesny pociąg pasażerski. Prędkość 160 km/h jaką może osiągnąć to jedna z wielu jego zalet. zobacz więcej »
Zwolnienie z podatku od nieruchomości, sięgające 50 proc. kosztów remontu elewacji, właścicielom kamienic przy śródmiejskim deptaku w Kielacach, proponuje zarząd miasta. Ulgi mogą
być rozłożone zobacz więcej »
Ponad pół tysiąca osób znalazło w minionym półroczu pracę w fabryce Fiata w Tychach dzięki uruchomieniu tam produkcji nowego fiata 500. W przyszłym roku, gdy w tyskim zakładzie ruszy produkcja nowego zobacz więcej »
Według nieoficjalnych informacji, koncern EDS otrzyma dofinansowanie od Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Wygląda na to, że amerykańska firma faktycznie zainwestuje w naszym kra zobacz więcej »
Ogromną większością głosów Sejm uchylił dziś immunitet poselski Stanisława Łyżwińskiego. Nieco mniejsza liczba parlamentarzystów głosowała także za zgodą na aresztowanie byłego posła Sa zobacz więcej »