Oto tylko niektóre z wypowiedzi Jana Pawła II dot. wojny w Iraku, wygłoszona na kilka dni przed atakiem Amerykanów na Bagdad: „Atak na Irak będzie zbrodnią przeciw pokojowi. Najeźdźcy nie działają w zobacz więcej »
Rano gościłem w radiowej Trójce: http://www.polskieradio.pl/trojka/salon/?id=18738 – można wysłuchać, a po 12.00 nawet przeczytać stenogram. Mówiłem najwięcej o naszym nowym spocie antywojennym. zobacz więcej »
LPR od samego początku, od 2003r. występowała jednoznacznie przeciw wojnie w Iraku – w sejmie i w mediach oraz w innych publicznych wystąpieniach. zobacz więcej »
LPR (w sojuszu z UPR i PR) jest jedyną partią autentycznie prawicową i ideową. Stąd taka nienawiść lewackiego establishmentu do nas. Najlepiej, żeby nas w ogóle nie było. PO mogłaby wówczas udawać pr zobacz więcej »
Kolejna bitwa przegrana.Pierwszą przegraną były wybory
2005r. Daliśmy się wówczas wyprzedzić PISowi i pozwolić im na przejęcie
roli głównej partii prawicowej, nie- zobacz więcej »
Dziś złożyłem rezygnację ze wszystkich funkcji kierowniczych w LPR. Uczyniłem podobnie jak Roman Giertych. Nie znaczy to, że wycofuję się z życia publicznego. Pozostaję lojalnym członkiem LPR – jedyn zobacz więcej »
Wypoczywam. Poważnie. Pierwszy raz od wielu lat. Przyjechałem do Warszawy równo 12 lat temu - na studia. Od razu kierownictwo organizacji (Stronnictwo Narodowe i Młodzież Wszechpolska) rzuciło mnie n zobacz więcej »
To że ludzie coraz mniej myślą samodzielnie, to banalne spostrzeżenie. Telewizja urabia świadomość – nic nowego. zobacz więcej »
Wczoraj wieczorem w Poznaniu wspaniałe spotkanie z wyborcami Romana i JKM. zobacz więcej »
Prof. dr hab. Anna Raźny – kandydatką z 1. miejsca w
Toruniu! – ogłosił dziś Roman Giertych. A dr Hanna Wujkowska startuje z
Warszawy z miejsca 2. zobacz więcej »
Tu można znaleźć wszystkich naszych kandydatów: http://www.wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/KOMITETY/k8. zobacz więcej »
Czytaj więcej na: http://prawy.pl/r2_index.php?dz=nowosci&id=33677&subdz.PIS manipuluje dla celów wyborczych nawet terminami budowy dróg. zobacz więcej »
Zaprezentowaliśmy dziś nowy spot wyborczy, hasło i bilbord:Nie chcemy żyć w kłamstwie – to wniosek pierwszy ze spotu. zobacz więcej »
Ruszyła nowa strona z filmowymi materiałami LPR, m.in.
konwencje, konferencje prasowe, debaty sejmowe, spoty reklamowe: www.lprtv.pl. Gorąco polecam. Powstała też spont zobacz więcej »
Zapraszam ponownie na Konwencję Wyborczą LPR w Białej
Podlaskiej z udziałem Romana Giertycha, jutro (niedziela), godz. 14.00 w
budynku ZNP przy ul. Warszawskiej. zobacz więcej »