Analitycy KBC Securities podtrzymali rekomendację "kupuj" dla akcji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) i jednocześnie obniżyli wartość godziwą akcji spółki o 1,9% do 6,05 zł, wynika zobacz więcej »
Poniedziałkowe notowania na amerykańskich parkietach rozpoczęły się od spadków. zobacz więcej »
Grudzień na GPW nie zaczyna się emocjonująco, ale statystyki są łaskawe dla indeksu WIG. Wskaźnik ten tylko w styczniu prezentuje się lepiej. zobacz więcej »
- Pierwszy dzień nowego Pekao SA "wyszedł bardzo dobrze" - powiedział prezes Pekao SA Jan Krzysztof Bielecki, oceniając podczas poniedziałkowej konferencji prasowej przebieg weekendowego przeniesieni zobacz więcej »
Sześciu wykonawców zgłosiło się do budowy centralnego odcinka II linii metra w Warszawie - poinformował rzecznik spółki Grzegorz Żurawski. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na przełomie 201 zobacz więcej »
Czy odszkodowanie zasądzone przez sąd zaniesłuszne rozwiązanie umowy o pracę, a wypłacone przezpracodawcę, stanowi przychód pracownika? Czy pracodawcawypłaconą kwotę odszkodowania może wliczyć w kosz zobacz więcej »
Nie będą już ustanawiane nowe prawa użytkowaniawieczystego. Samo podpisanie umowy u notariusza nie wystarczy,żeby stać się właścicielem nieruchomości, potrzebny będzie wpisdo księgi. Zdaniem Zbigniew zobacz więcej »
Minęło 10 dni, które regulator dał zarządowi (na fot. jego stary skład) niesławnego debiutanta. Spółka miała zaproponować akcjonariuszom rekompensatę. Drobni chcą gotówkę. Czy dojdzie do pr zobacz więcej »
Przed niespełna dwoma laty właściciel marki Reserved tłumaczył bardzo słabe wyniki spółki zbyt awangardową kolekcją. Teraz potrzeby klientów kiepsko wyczuł Gino Rossi, kierowany przez Macieja Fedorow zobacz więcej »
Prezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę o doradztwie podatkowym - poinformowała Kancelaria Prezydenta. zobacz więcej »
Większość dorosłych Polaków nie wyjeżdża na wypoczynek. W tym roku aż 62 proc. nie było na urlopie poza miejscem zamieszkania. Główną barierą są względy finansowe - wynika z sondażu CBOS. zobacz więcej »
Unia Europejska zakazała eksportu polskiego drobiu z pięciu powiatów. Chodzi o powiaty: włocławski, płocki, sierpecki, gostyniński, lipieński - dowiedziała się TVN24. Na razie nie wiadomo, jak długo zobacz więcej »
- Polski węgiel może być gwarancją polskiego bezpieczeństwa energetycznego - powiedział na Śląsku premier Donald Tusk. zobacz więcej »
DO: Senator Barack Obama. TEMAT: Jak pokonać Hillary. Nie pytał mnie pan o radę, ale i tak ją przedkładam: Iowa stwarza szansę na pokonanie Hillary. Jeśli nie uda się panu tego dokonać tam, to chyba zobacz więcej »
Czy dobrze zrozumieliśmy, że nowy 19-proc. PITprzy sprzedaży nieruchomości jest teraz płacony tylko odróżnicy kupno-sprzedaż? ROBERT MRÓWKA doradca podatkowy w KancelariiDoradztwa Podatkowego i Rach zobacz więcej »