Projekt ustawy regulującej zwrot akcyzy nadpłaconej przez kierowców sprowadzających między majem 2004 a grudniem 2006 samochody z Zachodu utknął w Sejmie, a konkretniej w komisji finansów publicznych zobacz więcej »
Największy polski bank czeka rewolucja. Specjalny program spowodować ma wzrost sprzedaży, a w realizacji tego celu pomoże nowy system motywacyjny - donosi "Rzeczpospolita". zobacz więcej »
Największy polski bank czeka rewolucja. Specjalny program spowodować ma wzrost sprzedaży, a w realizacji tego celu pomoże nowy system motywacyjny - donosi "Rzeczpospolita". zobacz więcej »
Wydłużenie do końca 2008 r. czasu obowiązywania obecnych przepisów o wcześniejszych emeryturach przewiduje projekt nowelizacji, nad którym w czwartek debatowali posłowie. SLD, Samoobrona i LPR chcą, zobacz więcej »
Jesień to czas nowości produktowych w Union Investment TFI, którego oferta powiększy się o 5 nowych subfunduszy. Przebojem ma się stać pierwszy na polskim rynku subfundusz inwestujący w szeroki wachl zobacz więcej »
Zdaniem ministra budownictwa Mirosława Barszcza, jest szansa, by Sejm uchwalił tzw. specustawę budowlaną na dodatkowym posiedzeniu, planowanym na 13-15 września. Minister podkreślił, że ustawa mogłab zobacz więcej »
Kamery w szkołach będą dofinansowywane przez budżet państwa zdecydował rząd przyjmując uchwałę i wydając rozporządzenie w tej sprawie. O decyzji Rady Ministrów poinformowało Ministerstwo Edukacji Nar zobacz więcej »
Zrzeszający ponad 600 tys. pracowników, głównie nisko i średnio wykwalifikowanych, związek zawodowy GMBchce, by imigranci z Polski poznali swoje prawa, by nie byli narażeni na wyzysk ze strony pracod zobacz więcej »
Budżet rolny na 2008 rok jest obecnie w fazie uzgodnień. Wstępnie szacuje się, że wydatki z krajowego budżetu narolnictwo (bez KRUS) wyniosą w przyszłym roku 19 mld zł - wynika z informacji resortu r zobacz więcej »
Zakończyło się zbieranie wniosków do drugiej edycji programu wycieczek patriotycznych, którego pomysłodawcą był Roman Giertych. Ale i ten projekt ministerstwa edukacji nie okazał się wolny od usterek zobacz więcej »
Minister Skarbu Państwa (MSP) nadzoruje 1241 spółek, w tym 399 jednoosobowych spółek SP i 842 spółki zczęściowym udziałem SP. Dane dotyczą stanu na koniec lipca tegoroku - poinformował resort na swoj zobacz więcej »
Hacker Factor Solutions opublikowała dokument prezentujący luki w systemach elektronicznych kas POS, które stwarzają poważne niebezpieczeństwo stosunkowo łatwego wykorzystania przez przestępców infor zobacz więcej »
PAP poinformował o powstaniu Polskiej Platformy Technologii Nuklearnych. PPTN zajmować się będzie wdrażaniem i zastosowaniem technologii nuklearnych w energetyce, technologiach materiałowych, medycyn zobacz więcej »
Zarząd Oponeo.pl S.A. złożył wczoraj wniosek o dopuszczenie akcji serii A i praw do akcji serii B do obrotu na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W pierwszej ofercie publicznej spółka sprz zobacz więcej »
Konflikt między stronami, które przerzucają się oskarżeniami i pozwami o odszkodowania trwa od dawna. Jak podaje Rzeczpospolita, teraz niemiecki Deutsche Telekom żąda od byłych partnerów odszkodowani zobacz więcej »