Jeśli pracodawca zwraca pracownikowi opłatyza studia lub inne szkolenia wymienione w przepisach, dopłatataka będzie zwolniona z podatku. JAKI PROBLEM ROZSTRZYGNĄŁ URZĄD Czy wypłata refundacji za stud zobacz więcej »
O czym twórca powinien pamiętać, by skutecznieprzenieść przysługujące mu majątkowe prawa autorskie lubzezwolić na korzystanie z utworu przez inne osoby poprzezudzielenie licencji? Umowa o przeniesien zobacz więcej »
Na koniec stycznia aktywa netto funduszy inwestycyjnych Pioneer TFI wynosiły 24,39 mln zł. W porównaniu do poprzedniego miesiąca zmniejszyły się o 15,05 proc. zobacz więcej »
W obecności francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego firma Alstom zaprezentowała we wtorek w La Rochelle w zachodniej Francji prototyp nowego superszybkiego pociągu AGV, zdolnego pokonać dystans zobacz więcej »
Gazociąg Nabucco wejdzie do eksploatacji wcześniej niż w 2013 r., jak planowano dotychczas - poinformował we wtorek w wywiadzie dla bułgarskiego radia publicznego wiceminister gospodarki i energetyki zobacz więcej »
Rada Generalna Światowej Organizacji Handlu (WTO) zatwierdziła we wtorek protokół o przyjęciu Ukrainy do WTO - podała agencja Interfax-Ukraina. zobacz więcej »
Opublikowane dziś dane makroekonomiczne, zarówno ze strefy Euro, jak i ze Stanów Zjednoczonych, potwierdzają negatywne zjawiska zachodzące w tych gospodarkach. zobacz więcej »
Przez większą część sesji inwestorzy żyli nadzieją, że mają do czynienia ze spokojną konsolidacją rynku po silnej zwyżce. W poniedziałek doszło w USA do korekty, ale ponieważ była powszechnie oczekiw zobacz więcej »
Po wtorkowym osłabieniu złotego, w środę sytuacja będzie nadal uzależniona od sytuacji na światowych giełdach, uważają dealerzy. zobacz więcej »
Przewaga sprzedających, która zarysowała się pod koniec wczorajszej sesji była również widoczna podczas dzisiejszych notowań. Indeksy rozpoczęły wtorek poniżej wczorajszego zamknięcia zobacz więcej »
Złożenie prospektu przez Telefonię Dialog nastąpi najwcześniej pod koniec marca, gdyż spółka ma umieścić w nim zaudytowane wyniki za 2007 rok. zobacz więcej »
Na rynku akcji spadki. Indeks WIG20 zakończył sesję tracąc prawie 4 proc. i zamykając się sporo poniżej poziomu 3000 pkt. zobacz więcej »
Nie ma co ukrywać, że dane, które we wtorek napłynęły zarówno z europejskiej, jak i z amerykańskiej gospodarki były po prostu fatalne. zobacz więcej »
Na razie w świetle danych makro wychodzi na to, że ubiegły tydzień był tylko korektą trendu spadkowego. Indeksy obsuwają się już drugi dzień z rzędu, po tym jak ważny indeks ISM w sektorze wskazał na zobacz więcej »
Klub piłkarski Ruch Chorzów emisję akcji planuje przeprowadzić pod koniec lutego, a debiut spółki na NewConnect spodziewany jest w marcu zobacz więcej »