Chociaż potencjalne zagrożenia inflacyjne utrzymują się, nie ma konieczności szybkich dostosowań w polityce pieniężnej, powiedział w poniedziałek członek Rady Polityki Pieniężnej (RPP) Andrzej Sławiń zobacz więcej »
Szef PO Donald Tusk zapowiedział termin powstania list wyborczych. „W piątek podejmę ostateczne decyzje i na pewno będą one zaakceptowane przez wszystkich”. Jego zdaniem, Jan Rokita ma w Krakowie&hel zobacz więcej »
Prezydent RP wręczył kolejne nominacje Ministrom… zobacz więcej »
12 września 2007 r. na antenie TVN24 poseł Platformy Obywatelskiej Rafał Grupiński stwierdził, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej „nie potrafi 95 sędziów, niektórych od blisko pół roku,… zobacz więcej »
Dziś w południe PiS zaprezentuje nowy spot telewizyjny. Już wieczorem ma się pojawić w stacjach telewizyjnych. "To będzie mocne wejście" - zapowiedział poseł PiS Tomasz Dudziński… zobacz więcej »
Wg „Dziennika” politycy kojarzeni z Radiem Maryja mają wystartować do parlamentu z list PiS. Taką cenę miał wyznaczyć ojciec Tadeusz Rydzyk w zamian za poparcie jego rozgłośni dla Prawa i Sprawiedliw zobacz więcej »
Współwłaściciel Prokomu mieszka w samym centrum Zurychu w luksusowym hotelu Park Hyatt Zürich – podaje „Rzeczpospolita”. Z poszukiwanym przez prokuraturę Ryszardem Krauz zobacz więcej »
Rozmowa z Jarosławem Kaczyńskim, premierem RP. zobacz więcej »
Łódzka firma Coba Solutions jako pierwsza skorzysta z możliwości, które daje otworzony dwa tygodnie temu inkubator w Łódzkim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dubois 114/116. zobacz więcej »
Od maja napadł na czternaście banków na Mazowszu i Lubelszczyźnie. Ukradł 300 tys. zł. Na piątek zaplanował kolejny skok. Wpadł w policyjną zasadzkę - donosi "Rzeczpospolita". zobacz więcej »
"Rzeczpospolita" przeprowadziła sondaż na temat luksusu. Wynika z niego, że , najbardziej luksusowym dobrem jest dla Polaków własny jacht. Tak uważa aż 89 procent respondentów. Na dalszych miejscach zobacz więcej »
Niewykluczone, że już niedługo będzie można eksmitować sprawcę przemocy domowej bez konieczności znajdowania mu pomieszczenia tymczasowego. Jak pisze "Dziennik", ma to służyć skutecznej i szybkiej eg zobacz więcej »
Gdy płacimy kartą w sklepie poza strefą euro, banki nie obciążają nas prowizją za samą transakcję. Tak samo jak w Polsce koszty wszelkich rozliczeń biorą na siebie sklepy. Problemem są natomiast różn zobacz więcej »
- Przy budowie obwodnicy Augustowa nie doszło do wycinki drzew w obszarze chronionym Natura 2000 - zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), powołując się na mapy, którymi posł zobacz więcej »
Były poseł PiS Antoni Mężydło poinformował, że CBA próbowało zwerbować go na agenta.  Oficer Centralnego Biura Antykorupcyjnego miał namawiać Mężydło do nagrania kilku rozmów. - Na zobacz więcej »