Na europejskich giełdach zapanowała euforia. Inwestorzy zaczęli wierzyć, że rynki znalazły dno i się od niego odbiły. Indeksy rekordowo wzrosły. zobacz więcej »
Lwowska dyrekcja ukraińskich kolei państwowych zaapelowała do podróżnych, aby wstrzymali się z wyjazdami do Polski. Apel ma związek z akcją protestacyjną polskich celników. zobacz więcej »
Udana końcówka wczorajszych notowań na Wall Street spowodowała, że dzisiejsze notowania w Azji oraz Europie były dla inwestorów bardzo udane zobacz więcej »
Elektrotim kupił wszystkie udziały w Przedsiębiorstwie Organizacji i Wykonawstwa Inwestycji Elektromont- Beta za 8 mln zł zobacz więcej »
Główne indeksy GPW zakończyły dzień silnymi wzrostami. Mamy długo oczekiwaną korektę wzrostową. zobacz więcej »
Na rynku akcji nastąpiła wyraźna poprawa nastrojów. Indeksy poszybowały w górę. zobacz więcej »
Uczestnicy Światowego Forum Ekonomicznego w Davos uznali Szwajcarię za najbardziej dbające o środowisko państwo świata. Polska zajęła 42 miejsce, o trzy wyprzedzają nas Stany Zjednoczone. zobacz więcej »
Protest celników przybiera na sile. Funkcjonariusze w całym kraju nie przyszli do pracy. Niedrożne granice powodują rozgoryczenie przewoźników. Resort finansów apeluje, aby dokonywali odpraw celnych zobacz więcej »
W związku z tragiczną śmiercią 20 oficerów i żołnierzy Sił Powietrznych RP oraz ogłoszoną z tego powodu żałobą, Grupa TVN zmieniła ramówkę wszystkich swoich kanałów. zobacz więcej »
Sejm zakończył prace nad budżetem na 2008 rok. Przyjął wszystkie poprawki Senatu. Do końca tygodnia budżet ma być przekazany prezydentowi, który zgodnie z konstytucją ma 7 dni na podpisanie dokumentu zobacz więcej »
Informatyk z Krakowa wyliczył, z jaką prędkością poruszają się listy dostarczane przez Pocztę Polską. Okazuje się, że szybszy od poczty jest nawet ślimak winniczek. Jeśli nic się nie zmieni, to poczt zobacz więcej »
- Ugoda w sprawie PZU - Eureko powinna zostać zatwierdzona przez polski sąd jeszcze w tym roku - powiedział w radiu PiN minister skarbu Aleksander Grad. Eureko domaga się od Skarbu Państwa 35,6 mld z zobacz więcej »
Na New Connect zadebiutowała spółka Euro Consulting & Management. Prawa do akcji spółki wzrosły na otwarciu o 17,6 proc. do 5,88 zł. zobacz więcej »
Wprawdzie do Euro2008 zostało jeszcze pięć miesięcy, to restauratorzy i właściciele pubów już zaczęli windować ceny alkoholi. Austriacka izba pracy postanowiła przygotować czarną listę lokali, które zobacz więcej »
Wiceprezes NBP Jerzy Pruski podał się do dymisji. W specjalnym oświadczeniu napisał, że jego wystąpienia były ignorowane, a pozycja marginalizowana. To już drugi wiceprezes banku centralnego, który z zobacz więcej »