Analitycy DM IDMSA, w raporcie z 27 lutego, obniżyli cenę docelową akcji Dom Development ze 119,9 zł do 113,1 zł oraz podtrzymali rekomendację "trzymaj". zobacz więcej »
Środowa eksplozja popytu w samej końcówce notowań miała swe źródła w wyższym od prognoz wzroście amerykańskiego indeksu ISM dla sektora usług. zobacz więcej »
Stopa redukcji zapisów na akcje serii C spółki Sanwil wyniosła 99,016 proc., informuje emitent. zobacz więcej »
Petrolinvest zamierza wyemitować nie więcej niż 290.474 akcji zwykłych na okaziciela Serii D po cenie emisyjnej 275 zł za sztukę. zobacz więcej »
Kolejny pokaźny wzrost płac w "megapłacowym roku" w Niemczech stał się bardziej prawdopodobny, gdy tysiące pracowników publicznego sektora wymusiło odwołanie więcej niż 330 lotów i uzyskało zobacz więcej »
Brak ulgi dla rodziców dzieci uczących się za granicą jest niezgodny z prawem unijnym. zobacz więcej »
W rozliczeniu za 2007 rok 1 proc. podatku dlaorganizacji pożytku publicznego będą przekazywać urzędyskarbowe. Nie wszyscy podatnicy o tym wiedzą i sami wpłacająpieniądze. ROZMOWA W tym roku na pod zobacz więcej »
Dokonaliśmy nieodpłatnego przekazania firmiesprzedającej nasze produkty składników majątku niezaliczonychdo środków trwałych (urządzenia AGD), a nabytych wcześniej napotrzeby działalności i wykorzyst zobacz więcej »
Resort finansów szacuje, że inflacja w lutym wyniosła 4,6 proc. Przy tak szybko rosnących cenach tylko lokaty oprocentowane powyżej 5,6 proc. rocznie chronią realną wartość naszych pieniędzy - czytam zobacz więcej »
Salon samochodowy w Genewie w tym roku zdominowany został przez ekologię. Na pokazie producenci prześcigają się w pomysłach jak uchronić środowisko naturalne. zobacz więcej »
Na rynku regulowanym warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych ma powstać "Lista Alertów" - poinformowała giełda w środowym komunikacie. "Spółka zostanie zakwalifikowana na +Listę Alertów+, gdy ogło zobacz więcej »
Przy tak wysokiej inflacji jak obecna tylko lokaty oprocentowane powyżej 5,6 proc. rocznie chronią realną wartość naszych pieniędzy. Niestety, można je znaleźć tylko w co piątym banku (Gazeta Wyborcz zobacz więcej »
Czas już, aby Unia Europejska przestała próbować bronić instytucjonalnej fikcji: kapitał nie przemieszcza się swobodnie w ramach Unii, co potwierdzają protekcjonistyczne bariery we Francji, Niemczech zobacz więcej »
Wobec braku zagrożeń zewnętrznych jest szansa, że inwestorzy poczują się pewniej i będą kontynuować wczorajsze odbicie. zobacz więcej »
Inwestorzy, którzy otrzymali rozliczenie podatku od swoich maklerów, powinni je dokładnie przeliczyć. zobacz więcej »