Spółka zawarła z przewodniczącym rady nadzorczej Zbigniewem Opachem umowę, na mocy której udział spółki w Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych SA - Holding wzrośnie do 99,44 proc. z 52,39 procent. zobacz więcej »
Analitycy Erste Banku obniżyli o 29 proc. cenę docelową dla akcji Ambry, wyznaczając ją na poziomie 10 złotych. zobacz więcej »
Analitycy Biura Maklerskiego Banku BGŻ, w raporcie z 18 lutego, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Gant Development od "kupuj", wyznaczając cenę docelową na poziomie 74,6 złotych. zobacz więcej »
Agencja Organizacji Narodów Zjednoczonych odpowiedzialna za walkę z głodem sporządza plany reglamentowania pomocy żywnościowej. To odpowiedź na rosnące w szybkim tempie koszty płodów rolnych. zobacz więcej »
Osoba fizyczna prowadząca działalnośćgospodarczą (księgi rachunkowe) posiada akcje w spółceakcyjnej, która nie jest notowana na giełdzie. Zostały onezakupione kilka lat temu. W księgach widnieją w ce zobacz więcej »
Poniedziałkowy poranek, podobnie jak to ma miejsce w przypadku innych walut regionu, przynosi umocnienie złotego. O godzinie 9:20 kurs USD/PLN testował poziom 2,4045 zł, tracąc 0,1 grosza w stosunku zobacz więcej »
Jakość wyników spółki nie zachwyciła. Dlatego reakcja inwestorów była neutralna. zobacz więcej »
Spółki miały poprawiać wyniki i tak jest. Teraz jednak będzie im coraz trudniej zobacz więcej »
Chiny i Unia Europejska planują na kwiecień rozpoczęcie negocjacji ekonomicznych pod szyldem „Mechanizmy wysokiego poziomu”. Dotyczyć one mają długoterminowych wzajemnych relacji handlowych. zobacz więcej »
Analitycy Erste Banku podnieśli notę dla akcji NFI Empik Media&Fashion i obniżyli cenę docelową dla Ambry. zobacz więcej »
Klienci TFI po panicznej ucieczce z produktów akcyjnych szukają bezpiecznej lokaty dla oszczędności. zobacz więcej »
W zakładach w Bielsku-Białej została wznowiona w sobotę produkcja silników samochodowych 1.3 Multijet. Z powodu wadliwej części przez tydzień nie montowano polskich silników we włoskich Fiatach. zobacz więcej »
Perspektywy ekonomiczne Ameryki pozostają wysoce niepewne. Jednak w polityce makroekonomicznej podejmowane są właściwe kroki, a gospodarka USA w ciągu najbliższych kilku kwartałów odczuje pozytywne s zobacz więcej »
Ludzie nie powinni osądzać z góry. Jednak wydaje się wielce nieprawdopodobne, by Stan O’Neal i Chuck Prince byli odpowiedzialnymi za kryzys finansowy. zobacz więcej »
Minęło 100 dni, a tu zdaje się, że nie ma nawet projektów najważniejszych ustaw. Platforma, która liczyła się z tym, że obejmie władzę już parę lat temu powinna mieć już gotowy chociaż legisl zobacz więcej »