Cena docelowa akcji dewelopera, oszacowana przez analityków, o ponad 40 proc. odbiega od dzisiejszego kursu. Inwestorzy nieco zmniejszają tę rozbieżność. zobacz więcej »
Warszawska giełda rozpocznie tydzień od wzrostów. Podstawę takich oczekiwań stanowi zachowanie światowych rynków akcji. zobacz więcej »
Warszawskie indeksy są dziś rano na zielono. WIG rośnie o 0,9 proc., WIG20 o 1,1 proc., mWIG40 o 0,6 proc., TechWIG o 1 proc. zobacz więcej »
Kacper Żak, analityk DI BRE, w raporcie z 15 lutego zaleca kupno walorów Echa, wyznaczając ich cenę docelową na 8 zł, oraz akumulowanie papierów GTC, z ceną docelową 42,88 zł. zobacz więcej »
O 0,3 proc. w stosunku do grudnia ub.r. wzrosło bezrobocie. Jego stopa w styczniu br. wyniosła 11,7 proc miesiąc wcześniej było to 11,4 procent. zobacz więcej »
Prawie połowa Polaków twierdzi, że są sytuacje, które usprawiedliwiają niespłacanie pożyczek - pisze "Życie Warszawy". Jednak aż ponad 3/4 pytanych uważa, że dłużnicy nie są godni zaufania. zobacz więcej »
Dochodzę do wniosku, że główne zajęcie Platformy to obrzydzenie opinii publicznej Prawa i Sprawiedliwości, a nie skuteczne rządzenie. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia w kraju, tymczasem nie m zobacz więcej »
W głowie mam tępy ból, a w torebce plik wizytówek. Jedna od akupunkturzystki, druga od trenera koni wyścigowych, inne jeszcze od doradców finansowych, menedżerów funduszy venture capital oraz prezesó zobacz więcej »
Spółka IT InteliWISE chce pozyskać kilka milionów złotych od obecnych inwestorów lub z emisji prywatnej. Na przełomie marca i kwietnia firma chce zadebiutować na NewConnect. zobacz więcej »
Jakie spółki w 2008 roku będą hitem nowego rynku GPW? Czy lepiej inwestować w debiuty czy w spółki o już ugruntowanej pozycji? zobacz więcej »
Pragma Inkaso, działająca na rynku obrotu wierzytelnościami, w marcu chce zadebiutować na rynku NewConnect. Book building potrwa do 6 marca. zobacz więcej »
Zapisy na 2 mln akcji serii F spółki Skyline Investment potrwają od 4 do 7 marca. Spółka chce pozyskać z emisji do 30,7 mln zł, które przeznaczy na działalność inwestycyjną na rynku niepublicznym. zobacz więcej »
Analitycy DM IDMSA, w raporcie z 17 lutego, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla KGHM Polska Miedź od zalecenia "kupuj" oraz ceny docelowej 130 złotych. zobacz więcej »
Ruch WIG20 w kierunku 3100 pkt i niewielkie obroty - tego się dziś spodziewamy. zobacz więcej »
Czeski koncern energetyczny CEZ miał w 2007 roku 42,8 mld koron czeskich zysku netto, o 48,7 proc. więcej niż w 2006 roku. zobacz więcej »