Sesje w USA rozpoczęły się wzrostami. Nastroje poprawiła zapowiedź pomocy dla kredytobiorców oraz największych ubezpieczycieli obligacji. zobacz więcej »
Ostrożna wcześniej akcja popytu na GPW nabrała rumieńców dzięki zaliczającym nowe maksima sesji zagranicznym indeksom. zobacz więcej »
Jeszcze jedna taka sesja i faktem będzie znalezienie krótkoterminowego dna dla GPW. zobacz więcej »
Epigon, gdyński dystrybutor mrożonek i urządzeń chłodniczych, zadebiutuje w środę na rynku NewConnect. W ofercie prywatnej spółka pozyskała 1,8 mln zł, które przeznaczy m.in. na budowę centrum logist zobacz więcej »
Kujawskie Zakłady Poligraficzne Druk-Pak rozważają emisję akcji na 15-18 mln zł i debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w drugiej połowie 2008 roku. Alternatywą jest pozyskanie kapitału od inwest zobacz więcej »
Deni Cler, odzieżowa spółka zależna W.Kruka, może zadebiutować na warszawskiej giełdzie pod koniec drugiego kwartału tego roku, jeśli sytuacja na rynku będzie sprzyjająca. zobacz więcej »
Oficjalna cena kwietniowego kontraktu znalazła się na poziomie $1934,40 za uncję, co jest nowym rekordowym poziomem. zobacz więcej »
Grupa W.Kruk planuje otworzyć w tym roku 13 salonów. Firma chce wydać w tym roku na inwestycje ok. 25 mln złotych. zobacz więcej »
Jak ustalić po roku od zakupu środka trwałegoproporcję potrzebną do dokonania korekty podatku naliczonego ijak ją uwzględnić w deklaracji VAT-7? PIOTR TATARA prawnik w Kancelarii Baker &McKenzie zobacz więcej »
Wrocławski Dom Maklerski (WDM) podpisał umowy, dzięki którym wprowadzi na rynek NewConnect trzy kolejne spółki, poinformowała spółka w komunikacie we wtorek. Łączna wartość ofert wyniesie ok. 15 mln zobacz więcej »
Komunikacja publiczna zamrze, loty zostaną odwołane, a usługi będą nieczynne - zapowiadają greckie związki zawodowe, które wezwały do przystąpienia w środę do krajowego strajku przeciwko planowanym p zobacz więcej »
Bridgestone przyznał się do wypłacenia od 2003 roku ok. 150 mln JPY (1,4 mln USD) łapówek. zobacz więcej »
Nowym szefem General Motors w Hiszpanii zostanie Romuald Rytwiński, dotychczasowy dyrektor generalny GM i Opel w Polsce - powiedział PAP Przemysław Byszewski z GM. zobacz więcej »
Problemy dostaw gazu na Ukrainę i jego tranzytu przez terytorium tego kraju do Europy są jednym z głównych tematów rozpoczętych we wtorek na Kremlu rozmów prezydenta Rosji Władimira Putina z jego ukr zobacz więcej »
Rybnej spółce marzą jej się nowe produkty, przejęcia, w kraju i za granicą. A jeszcze niedawno właściciele rybnej firmy chcieli sprzedać akcje inwestorowi. Kurs Wilbo lekko rośnie, ale ciągle je zobacz więcej »