Ropa zakończyła bardzo zmienną sesję umiarkowanym wzrostem kursu. zobacz więcej »
Przychody z reklamy internetowej mogły przekroczyć w USA w 2007 roku 21 mld USD, poinformowało Biuro Reklamy Interaktywnej (IAB). zobacz więcej »
Złoto staniało w poniedziałek po wiadomościach wskazujących na możliwość pojawienia się wkrótce dużej podaży kruszcu. zobacz więcej »
– W obecnej sytuacji TVP Info i odziały regionalne doszły do ściany: nie mamy ani prawdziwej telewizji regionalnej, ani kanału informacyjnego – uważa Sławomir Siwek z zarządu TVP. Wierzy zobacz więcej »
Sprzedaż detaliczna w Polsce wzrosła w styczniu o 20,9 proc. wobec 15,2 proc. zakładanych przez ekonomistów i wzrostu o 12,4 proc. w grudniu. zobacz więcej »
W związku z federalną strukturą i podziałem na26 kantonów Szwajcaria nie ma scentralizowanego systemupodatkowego. Podatek dochodowy jest nakładany przede wszystkimna poziomie federalnym. Jednak poza zobacz więcej »
China Mobile, największy na świecie podwzględem liczby klientów operator komórkowy, chce wejść narynek europejski. W tym roku priorytetem dla chińskiegooperatora komórkowego jest Bliski Wschód i Afry zobacz więcej »
Jeżeli rzetelnie przepracujemy najbliższe cztery i pół roku, to Polska i Ukraina zorganizują bardzo dobre mistrzostwa - powiedział Marcin Herra, prezes spółki PL 2012 podczas roboczej wizyty w Poznan zobacz więcej »
Lwów może stracić prawo do organizacji meczów finałowych Euro-2012 na rzecz Odessy, będącej dotychczas miastem rezerwowym - orzekły w poniedziałek ukraińskie media, analizując wypowiedź przedstawicie zobacz więcej »
Okres świetnej koniunktury na rynku towarowym może być bliski końca, twierdzą analitycy Bespoke Investment Group. zobacz więcej »
Spółka softwarowa Sygnity mogła w IV kw. 2007 r. odnotować 27-56 mln zł skonsolidowanego zysku netto przy konsensusie na poziomie 40,9 mln zł zysku netto wobec 18 mln zysku przed rokiem, prognozują a zobacz więcej »
W związku ze złożonym w połowie lutego przez Optimus wniosku w sprawie ogłoszenia upadłości z możliwością zawarcia układu, sąd zabezpieczył z urzędu majątek spółki poprzez ustanowienie tymczasowego n zobacz więcej »
NWZA spółki FAM, zwołane na 19 marca, podejmie uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału w drodze emisji nowych akcji z wyłączeniem w całości praw poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. zobacz więcej »
Commmercial Union OFE BPH CU WBK zmniejszył zaangażowanie w Stomilu Sanok i obecnie ma 4,29 proc. kapitału zakładowego i głosów na WZA. zobacz więcej »
Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź zajmie się 12 marca budżetem spółki na 2008 rok oraz sposobem wyboru prezesa. zobacz więcej »