Raport z rynku pracy będzie dziś zdecydowanie najważniejszym odczytem, który – po wskaźnikach aktywności i decyzjach banków centralnych w Europie – może przesądzić o sentymencie rynkowym przynajmniej zobacz więcej »
Leszek Czarnecki, Michał Sołowow, Ryszard Krauze, Jan Wejchert i Roman Karkosik – te nazwiska otwierają listę 100 najbogatszych Polaków 2008 r. opublikowaną przez miesięcznik „Forbes”. Łączny majątek zobacz więcej »
Jeśli patrzyło się przed rozpoczęciem sesji w USA na kalendarium to można było założyć, że czeka nas spokojna sesja. Nic z tych rzeczy. zobacz więcej »
GPW zaliczyła kiepski poranek. WIG20 spada o 2,4 proc., mWIG40 o 1,6 proc., a WIG o 2 proc. zobacz więcej »
Inwestorzy, którzy liczyli na to, że środowy wystrzał optymizmu jest jakimś przełomem, w czwartek musieli swe nadzieje porzucić. zobacz więcej »
Jeśli chcesz zbić fortunę, a nie boisz się ryzyka, kup mieszkania w Kijowie i Bukareszcie. Jeśli zaś cenisz sobie bezpieczeństwo, a zadowoli cię mniejszy zysk, najlepszymi miejscami do inwestycji są zobacz więcej »
Na linii rząd-związki zawodowe iskrzy coraz bardziej. Po fali strajków pojawiły się informacje, że PO chce ograniczyć prawa liderów związkowych, a obecnie forsowane zmiany w prawie pracy "uwalniają" zobacz więcej »
Aż 96,7 procent lokali, które są nazywane przez deweloperów apartamentami, jest nimi tylko z nazwy, bo nie spełnia unijnych standardów. Apartament na Zachodzie ma klimatyzację i własną portiernię. Ty zobacz więcej »
- Ministerstwo Finansów wyraziło już zgodę na likwidację obowiązku prowadzenia firmowego konta przez małych przedsiębiorców. Warunkiem jest, że jednorazowe transakcje gotówkowe między przedsiębiorcam zobacz więcej »
Coraz większe spready pomiędzy obligacjami niemieckimi, włoskimi, greckimi oraz innych krajów strefy euro są "sygnałem ostrzegawczym" dla decydentów, ostrzegł wczoraj prezes Europejskiego B zobacz więcej »
Przypadki takie jak zaniedbanie bezpieczeństwa w British Petroleum w Stanach Zjednoczonych, zmowa rynkowa między British Airways a Virgin Atlantic Airways dotycząca dodatkowych opłat paliwowych i ska zobacz więcej »
Sesja w Warszawie rozpoczęła się od przeceny akcji po wczorajszych spadkach w Nowym Jorku. zobacz więcej »
Analitycy Ipopema Securities w raporcie z 28 lutego obniżyli cenę docelową akcji Apatora do 20,7 zł z 28,6 zł poprzednio, podtrzymując jednocześnie rekomendację "kupuj". zobacz więcej »
Warimpex, deweloper specjalizujący się w budowie hoteli, kupił od rosyjskiej spółki Renova, hotel Liner położony przy porcie lotniczym Jekaterynburg-Kolcowo. zobacz więcej »
Obawy inwestorów przełożyły się na znaczne spadki na giełdach w USA i Azji. zobacz więcej »