Przewagę na giełdzie w Warszawie mają dziś sprzedający. Wszystkie indeksy są wyraźnie pod kreską. zobacz więcej »
Skoro rynek nie ma siły mocniej oddalić się od silnej bariery, jaką jest styczniowy dołek, to trzeba liczyć się z jego przełamaniem. zobacz więcej »
Zapisy na akcje spółki budowlanej Unibep potrwają od 14 do 18 marca. Book-building zaplanowany jest na 11-12 marca. Spółka chce pozyskać z emisji ok. 100 mln zł netto. zobacz więcej »
NWZA Asseco Business Solutions (ABS) zwołane na 22 kwietnia zdecyduje o emisji 13.137.613 serii D. Emisja posłuży przejęciu 100 proc. akcji spółki Asseco Systems i 39,44 proc. akcji Anica System. zobacz więcej »
Rządy Jose Luisa Rodrigueza Zapatero, od jego niespodziewanego wyboru cztery lata temu tuż po zamachu na pociągi podmiejskie w Madrycie otaczała aura improwizacji i przemijalności. zobacz więcej »
Rosja po raz pierwszy rozmawia z zachodnimi rządami o możliwości zezwolenia, aby towary przeznaczone dla misji wojskowej NATO w Afganistanie były transportowane przez terytorium rosyjskie. zobacz więcej »
Zmianaprawa - Podatnik, który zapłacił rolnikowi ryczałtowemuza nabywane produkty rolne przed wystawieniem faktury VAT RR,będzie mógł odliczyć podatek naliczony. Senat przyjął wczoraj projekt ustawy zobacz więcej »
Prezes spółki PL2012 powiedział, że podległa mu instytucja pracuje zgodnie z harmonogramem ustalonym z UEFA. Spółka odpowiada za przygotowanie infrastruktury finałów piłkarskich mistrzostw Europy w 2 zobacz więcej »
Tematem wieczornego spotkania prezydenta z premierem była zbliżająca się wizyta szefa rządu w Stanach Zjednoczonych. Jak poinformowała kancelaria prezydenta, Lech Kaczyński i Donald Tusk rozmawiali r zobacz więcej »
Pierwsza rozprawa w procesie siedmiu osób oskarżonych w aferze korupcyjnej w Ministerstwie Finansów rozpoczęła się w piątek przed Sądem Rejonowym Warszawa-Śródmieście. Nie wiadomo jeszcze, czy proces zobacz więcej »
Ambac Financial Group pozyskał 1,5 mld USD ze sprzedaży akcji i papierów zamiennych. Podwyższenie  kapitału ma uratować drugiego na świecie gwaranta emisji obligacji przed utratą najwyższego rat zobacz więcej »
Sentyment na rynku na ma coraz bardziej negatywne zabarwienie, co przekłada się na stosunek inwestorów do podejmowania ryzyka. Widać to po tracących walutach emerging markets, dziś rano zostało to je zobacz więcej »
Produkcja przemysłowa Słowacji wzrosła w styczniu 2008 r. o 8,4 proc. r./r., po wzroście w grudniu o 6,5 proc. - podał w piątek słowacki urząd statystyczny w komunikacie. zobacz więcej »
Produkt Krajowy Brutto Czech wzrósł w 2007 r. o rekordowe 6,5 proc. - podał w piątek zweryfikowane wyliczanie urząd statystyczny w komunikacie. zobacz więcej »
Zysk Fortis spadł w IV kwartale o 45 proc. Największa belgijska spółka finansowa musiała odpisać 1,5 mld EUR tytułem strat na inwestycji w papiery oparte na amerykańskich kredytach hipotecznych wysok zobacz więcej »