Miniony tydzień zakończył się spadkiem wszystkich indeksów, a ruch cen odbywał się w ograniczonym zakresie zmienności. zobacz więcej »
Gminy i powiaty zachęcają podatników do zameldowania na ichterenie Samorządy liczą w ten sposób na większe wpływy podatkowe Dodatkowe wpływy mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych ANALIZA Jeśli zobacz więcej »
W najbliższym miesiącu odpowiedzialna za przygotowanie piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku spółka Pl.2012 wraz z UEFA zajmie się wizytacją miast, lotnisk oraz selekcją centrów pobytowych. W pią zobacz więcej »
Legg Mason TFI zarządzało aktywami wysokości 3,89 mld zł na koniec lutego, co stanowi 3,5% udziału w rynku, podała spółka w komunikacie w piątek. zobacz więcej »
Wbrew dość negatywnej wymowie dzisiejszego odczytu z amerykańskiego rynku pracy, dolar nie kończy dnia na nowych minimach, a wręcz odwrotnie, zyskuje na wartości. zobacz więcej »
Piątek to kontynuacja i potwierdzenie trendów dominujących od pewnego czasu na rynkach finansowych. Dolar dalej tracił do większości walut, wyznaczając kolejne rekordy słabości wobec euro. Nowy szczy zobacz więcej »
Załamały się rozmowy ostatniej szansy związkowców niemieckiego sektora publicznego z przedstawicielami pracodawców - poinformował w piątek w Poczdamie minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schaeuble. zobacz więcej »
Komisja Europejska wstrzymała część środków na pomoc dla rolnictwa w Bułgarii w związku z podejrzeniem o oszustwa - poinformował w piątek w Brukseli rzecznik KE. zobacz więcej »
Analitycy KBC Securities w raporcie z 28 lutego utrzymali rekomendację dla grupy medialnej Agora na poziomie "trzymaj" i obniżyli cenę docelową o 6,1% do 45,20 zł, wynika z raportu odtajnionego w pią zobacz więcej »
W piątek warszawska giełda nie oparła się spadkom i główne indeksy zakończyły dzień na minusie. Słabe nastroje i atmosfera oczekiwania na warszawskim parkiecie mogą potrwać do końca przyszłego tygodn zobacz więcej »
Największe europejskie giełdy zakończyły tydzień kolejną przeceną. Od piątkowego poranka na trzech głównych parkietach panowały złe nastroje podsycane czwartkowymi silnymi spadkami i poranną głęboką zobacz więcej »
Jak na wakacje to do Egiptu, a jak do Egiptu to do Hurghady - tak od kilku lat wyglądają wakacyjne preferencje Polaków. W kraju Faraonów w ubiegłym roku wypoczywał niemal co czwarty klient biur podró zobacz więcej »
O pilne uzupełnienie składu Rady Nadzorczej Polskiego Radia, zaapelował do KRRiT Minister Skarbu Aleksander Grad. Praca RN jest sparaliżowana od 30 stycznia, kiedy z funkcji przewodniczącego zrezygno zobacz więcej »
Tydzień na GPW rozpoczęliśmy w kiepskich nastrojach. Sporych rozmiarów piątkowe spadki w USA przełożyły się na niskie otwarcie na naszym parkiecie. zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja wpisała się w trwającą od wielu dni sekwencję dosyć jednostronnych sesji przebiegających przy całkowicie biernym i miernym popycie i rutynowej inicjatywy strony podażowej. zobacz więcej »