Analitycy DM PKO BP w raporcie z 14 lutego podnieśli do "kupuj" z "neutralnie" rekomendację dla akcji KGHM i ustalili cenę docelową na 125 zł obniżając ją ze 132 złotych. zobacz więcej »
BZ WBK AIB TFI spodziewa się, że rynek akcji będzie podlegał dużej zmienności. Dlatego uruchamia nowe fundusze. zobacz więcej »
Do końca marca MSP ma wypracować sposób sprzedaży resztówki akcji spółki. zobacz więcej »
Skyline Investment, spółka doradczo- inwestycyjna na koniec tego roku chce mieć w portfelu ok. 18 spółek. zobacz więcej »
Elektromont sp. z o.o. planuje ofertę private placement, a także debiut na rynku NewConnect w drugiej połowie kwietnia 2008 roku. zobacz więcej »
Nie jest całkiem jasne czy Tony Blairowi zależy na stanowisku prezydenta Unii Europejskiej. Być może były premier Wielkiej Brytanii po prostu lubi jak się o nim mówi jako nowej malowanej głowie UE pr zobacz więcej »
Słabnące wyniki funduszy zahamowały szybki napływ inwestorów. W czwartym kwartale 2007 roku przybyło ponad 100 tys. klientów TFI. zobacz więcej »
Co do zasady, odpisy amortyzacyjne powinny byćdokonywane według stawek zawartych w ustawie. W niektórychjednak sytuacjach dopuszczalne jest ich podwyższenie lubzastosowanie wartości indywidualnych. B zobacz więcej »
Przy braku perspektyw na duże zyski nagiełdzie nawet większe wydatki na reklamę nie pomogąfunduszom inwestycyjnym w zdobyciu nowych klientów. W związku z zawirowaniami na rynkukapitałowym przynajmnie zobacz więcej »
Słowacka korona umocniła się w poniedziałek na rynku międzybankowym w Bratysławie do rekordowego poziomu wobec euro - podają dilerzy. zobacz więcej »
Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP w raporcie z 14 lutego podnieśli do "kupuj" z "neutralnie" rekomendację dla akcji KGHM Polska Miedź i ustalili cenę docelową akcji spółki na 125 zł obniżając ją ze zobacz więcej »
Przystąpienie Polski i Litwy do strefy Schengen wzmogło ruch przygraniczny - pisze dziennik "Lietuvos Rytas". Coraz częściej Polacy jeżdżą po zakupy na Litwę, a Litwini - do Polski. zobacz więcej »
Jeszcze w tym tygodniu premier chce rozmawiać o zniesieniu tzw. podatku Belki z Jackiem Rostowskim i Zbigniewem Chlebowskim. - Usiądę w środku i będziemy, jak będzie trzeba godzinami, wymieniać się a zobacz więcej »
Największym problemem polskiej gospodarki jest obecnie brak pracowników o odpowiednich kwalifikacjach -- twierdzi Jeremi Mordasewicz, ekspert PKPP Lewiatan. Bez zwiększenia stopy zatrudnienia zobacz więcej »
Premier z ministrem finansów i szefem klubu PO, będą rozmawiać o przyszłości podatku Belki. zobacz więcej »