Elżbieta Radziszewska (50 l.) została pełnomocnikiem rządu ds. równego statusu prawnego. zobacz więcej »
Kto jest najdziwaczniej ubranym posłem? Do niedawna odpowiedź była jasna - Nelli Rokita (51 l.) z PiS. Ale właśnie wyrosła jej konkurencja. Janusz Palikot (44 l.) z PO robi co może, żeby ją przegonić zobacz więcej »
Tego nikt się nie spodziewał! Córka prezydenta Marta Kaczyńska-Dubieniecka (28 l.) wraz z mężem Marcinem Dubienieckim (28 l.) i córeczkami Ewą (5 l.) i malutką Martyną (8 mies.), planuje wyemigrować zobacz więcej »
Poseł PiS Tadeusz Cymański (53 l.) to kutwa, a nie dżentelmen. Prowokacja "Super Expressu" obnażyła jego prawdziwy charakter. W Dniu Kobiet na kwiatki dla koleżanek z sejmowych ław nie dałby nawet gr zobacz więcej »
Jeśli uczestnik przetargu o zamówieniepubliczne wniesie odwołanie z błędami formalnymi, zostanie onoodrzucone. Nawet jeśli będzie uzasadnione merytorycznie, i takprzegra on sprawę. W trakcie postępow zobacz więcej »
Jakie konsekwencje poniesie wykonawca w raziezałączenia do odwołania nieprawidłowego pełnomocnictwa? Konsekwencje załączenia do odwołanianieprawidłowego pełnomocnictwa zależą od jego zakresu. Wsytuac zobacz więcej »
Członkowie amerykańskiego Kongresu protestują przeciw przyznaniu przez dowództwo lotnictwa wojskowego USA kontraktu na nowy samolot tankujący europejskiemu koncernowi aerokosmicznemu EADS, producento zobacz więcej »
Na giełdzie nowojorskiej cena amerykańskiej ropy Crude Light osiągnęła w piątek kolejne historyczne maksimum 106,54 dolarów za baryłkę, by do czasu zakończenia transakcji opaść do 105,15 dolarów - cz zobacz więcej »
Piątek przyniósł pogłębienie korekty na amerykańskich parkietach. Indeks Dow Jones IA opadł, drugi raz w tym roku (choć znacznie głębiej niż 22 stycznia), poniżej psychologicznego poziomu 12 tys. pkt zobacz więcej »
Media, technologia, reklama, pieniądze - to tematy przewodnie tegorocznej konferencji Media Trendy. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych oraz "Harvard Business Review" odbędz zobacz więcej »
Stanisław Kluza, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, poczuł się w obowiązku ostrzec inwestorów przed niepewnymi zyskami z lokat strukturyzowanych. I ma w tym rację. zobacz więcej »
Aż 48 proc. kierowców w Polsce tankuje olej napędowy - podała Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego. Benzynę wybiera jedynie co czwarty użytkownik samochodów, a na LPG jeździ 16 proc. zobacz więcej »
Rada nadzorcza Grupy Żywiec zaakceptowała wniosek zarządu, by z zysku za 2007 rok wypłacić 37 zł dywidendy na akcję. zobacz więcej »
W piątek warszawska giełda nie oparła się spadkom i główne indeksy zakończyły dzień na minusie. zobacz więcej »
Tydzień na GPW rozpoczęliśmy w kiepskich nastrojach. Sporych rozmiarów piątkowe spadki w USA przełożyły się na niskie otwarcie na naszym parkiecie. zobacz więcej »