Z hakii, wyszukiwarki, której współwłaścicielem jest Prokom Ryszarda Krauzego, można korzystać od ponad roku. Na razie jednak inteligentna wyszukiwarka znana jest głównie wśród specjalistów z branży. zobacz więcej »
Dzięki aukcji kuponów zniżkowych na polisy samochodowe w mBanku, klienci przekazali na cele charytatywne przeszło 5 tys. złotych.
<br />
zobacz więcej »
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała dziś wcześnie rano byłego ministra spraw wewnętrznych i administracji Janusza Kaczmarka. Ministra zatrzymano w domu reżysera Sylwestra Latkowskiego. Pra zobacz więcej »
„Nasza oferta to dobre ceny na podstawowe usługi telekomunikacyjne, ale również udostępnienie takich produktów, które są związane z portalem Wirtualna Polska. Jest to chociażby specjalny pakiet zobacz więcej »
Minister edukacji chce od przyszłego roku zmienić maturę z polskiego, dowiedziała się "Rzeczpospolita". Uczniowie nie zdadzą jej bez czytania lektur, które tydzień temu szef resortu zatwier zobacz więcej »
Blady strach padł na inwestorów, którzy chcieli zarobić na drożejących działkach budowlanych, a teraz zapowiadane przez rząd masowe odrolnienie gruntów może pozbawić ich zysków. Chyba że... uzbroją s zobacz więcej »
Brytyjski Provident, dziś kojarzony głównie z pożyczkami dla najbiedniejszych, chce powalczyć o zasobniejszych klientów banków. Nie wyklucza budowy sieci placówek. Zaoferuje też klientom inne, poza p zobacz więcej »
Na rynku bankowych reklam robi się coraz goręcej. Jesienne kampanie wystartowały już w sierpniu, a do prezentowania się w mass mediach przymierzają się instytucje, które wcześniej oszczędzały na prom zobacz więcej »
„Portale idą teraz w kilku kierunkach rozwoju, jeden z nich to komunikacja” – mówi Jacek Murawski, prezes Wirtualnej Polski. „Dla nas jest to ten moment, gdzie już możemy powi zobacz więcej »
Poseł SLD Jacek Piechota zrezygnował z pobierania uposażenia poselskiego i od września będzie tzw. posłem społecznym. Piechota przestał być zawodowym parlamentarzystą, ponieważ założył firmę doradczą zobacz więcej »
PKN Orlen podnosi od jutra hurtową cenę benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 9 zł, benzyny
bezołowiowej Super Plus 98 o 5 zł, a oleju napędowego o 1 zł na
tysiąc litrów - poinformował w środ zobacz więcej »
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie otrzymała dofinansowania przeznaczonego dla nowych państw
członkowskich Unii Europejskiej (z tzw. Norweskiego Mechanizmu Finansowego), mimo pozyt zobacz więcej »
Spółka Fellowforce.com - internetowy startup, mający holendersko-polskie korzenie, chce stworzyć międzynarodową platformę sieciową umożliwiającą internautom proponowanie i sprzedawanie ciekawych, inn zobacz więcej »
Premier zaprezentował specjalną ustawę, której celem jest ułatwienie organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012 oraz sposób ich finansowania – poinformował Jarosław Ka zobacz więcej »
Watykan idzie w ślady europejskich przedsiębiorców. Wczoraj w niebo wzbił się pierwszy biało-żółty samolot z Rzymu do Lourdes. Będą kursować pomiędzy światowymi sanktuariami. Kilka linii będzie latał zobacz więcej »