Na trudną sytuację finansową Toshiby wciąż decydujący wpływ ma katastrofalne niepowodzenie jej próby wejścia na rynek energii nuklearnej w USA. zobacz więcej »
Getin Noble Bank oraz Idea Bank Ukraina - banki, nad którymi kontrolę ma miliarder Leszek Czarnecki - uruchomiły wspólną ofertę dla Ukraińców mieszkających i pracujących w Polsce. W ciągu roku chcą zobacz więcej »
KGHM może odetchnąć z ulgą. Koncesja na warte około 6 mld zł złoża soli potasowo-magnezowych w okolicach Pucka została uznana za legalną - Komisja Europejska nie wniosła zastrzeżeń. Prace wiertnicze zobacz więcej »
Trzeciego kwartału Agora nie zaliczy do udanych. Nie dość, że znowu pojawiły się straty, to jeszcze więcej pieniędzy z grupy kapitałowej wypłynęło, niż do niej wpłynęło. Inwestycje przyśpieszyły - g zobacz więcej »
Nastroje giełdowe w Nowym Jorku pogorszyły się w czwartek. Najbardziej spadały akcje gigantów nowych technologii. Informacją dnia były jednak propozycje Senatu odnośnie cięć podatkowych. Utrudniając zobacz więcej »
Karty płatnicze, które jeszcze na początku tego wieku należały do rzadkości, a sklepy, w których można było nimi płacić uchodziły za nowoczesne, teraz na nikim nie robią wrażenia. Wręcz stanowią pro zobacz więcej »
Przedstawiciele grupy narzekają na regulacje dotyczące roamingu i kart prepaid. zobacz więcej »
Nie brakowało chętnych na zakup akcji nowej emisji. Spółka pozyska z niej 3,5 mln zł. zobacz więcej »
W ciągu kilku godzin cena akcji LiveChat Software poleciała w dół o 20 procent. zobacz więcej »
Największy dystrybutor prądu w naszym kraju odkrył karty. zobacz więcej »
Tylko w trzecim kwartale tego roku biznes przyniósł firmie Snap 443 mln dolarów straty. zobacz więcej »
Przyszły współproducent serialu Netflix o wiedźminie nie zaliczył ostatniego kwartału do udanych. Straty wzięły się z Fatimy. A konkretnie z produkcji przygodowego filmu animowanego „Fatima zobacz więcej »
Sobieski jest już drugą najlepiej sprzedającą się wódką na francuskim rynku. Właściciel tej marki gorzej sobie jednak radzi w Polsce. Marka Krupnik straciła w oczach polskiego smakosza mocnych trunk zobacz więcej »
Komputronik i spółki grupy zawarły po sześciu latach sporów ugodę z Clean & Carbon Energy. Ma na celu zakończenie wszelkich konfliktów, spraw sądowych oraz postępowań prawnych. zobacz więcej »
Stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła 6,6 proc. w październiku, czyli spadła o aż 0,2 pkt proc. wobec poprzedniego miesiąca - oszacował resort minister Rafalskiej na podstawie danych z urzędów pr zobacz więcej »