Wzrosty kursów akcji w USA wydają się nie mieć końca. Najstarszy indeks nowojorskiej giełdy Dow Jones Industrial po raz pierwszy zakończył dzień powyżej 26 tys. punktów. zobacz więcej »
Zapisy umowy przewidują, że do roku 2023 ma powstać na Bliskim Wschodzie co najmniej 60 sklepów CCC. zobacz więcej »
Norwegowie zarzucają firmie zatrudnianie pracowników z Korei Północnej. zobacz więcej »
Spółka chce na początek kupić 23 ładowarki, które pozwolą w kilkadziesiąt minut doładować samochód. zobacz więcej »
Środa przynosi bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu na rynku walut. zobacz więcej »
Tydzień rozpoczyna się generalnie dobrze, choć nie koniecznie można to powiedzieć o akcji w Niemczech. zobacz więcej »
Mariusz Patrowicz w ostatnim czasie często spotyka się w sądzie z przedstawicielami Komisji Nadzoru Finansowego. Informuje, że wygrał już pięć spraw, ale to najwyraźniej jeszcze nie koniec przepycha zobacz więcej »
Tego samego dnia, gdy tanzańska firma przelała pieniądze za traktory do Ursusa, Andrzej Zarajczyk, główny właściciel spółki, zaczął sprzedawać akcje spółki. zobacz więcej »
Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz zabrała głos w sprawie Giełdy Papierów Wartościowych. - Jest zrozumiałe, że pan premier będzie chciał sprawować ten nadzór osobiście - pow zobacz więcej »
Operator sieci Play zawarł z Virgin Mobile oraz jej udziałowcami umowy, które przyznają Play opcję nabycia wszystkich udziałów w największym polskim operatorze wirtualnym w 2020 r. zobacz więcej »
Prezes TMR Bohus Hlavaty już w 2016 roku poinformował, że dostaje różne propozycje przejęcia ośrodków w Austrii, ale nie zdradził, o które chodzi. zobacz więcej »
Wzrostom cen akcji towarzyszy dosyć duża aktywność inwestorów. Obroty przekraczają 2 mln zł. zobacz więcej »
Na początku stycznia Jean-Noël Fourel złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu. zobacz więcej »
Getin Noble Bank rezygnuje z przeprowadzenia wszystkich ofert publicznych na podstawie zatwierdzonego w dniu 10 stycznia 2018 r., podał bank. zobacz więcej »
Tak atomowego początku roku nie było już dawno. Mamy połowę stycznia, a jak dotąd niemal każdy dzień przynosi nowe historyczne rekordy na Wall Street. zobacz więcej »