W money.pl czytaj o przebiegu czwartkowej sesji na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Sprawdź, jaki przebieg miała w środę sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
W czerwcu co najmniej 1,5 mld zł wypłacą giełdowe spółki. Prawie dwukrotnie większa pula pieniędzy w tym czasie będzie przydzielona inwestorom i rozdysponowana w lipcu. zobacz więcej »
Generalnie nastroje trzeba uznać za bardzo dobre, biorąc pod uwagę fakt, że nie ma jasnych oczekiwań, co do rezultatów jutrzejszych wydarzeń. zobacz więcej »
Na sprzedaż jest "Piwiarnia Warki". Cena to 12 milionów złotych. zobacz więcej »
Zdaniem Czarneckiego, choć Prawo i Sprawiedliwość za czasów rządów Platformy Obywatelskiej krytykowało takie praktyki, uwagi o hipokryzję są całkowicie niezasadne. zobacz więcej »
Czwartek 8 czerwca zapowiada się na jeden z bardziej gorących, jeśli nie na najgorętszy dzień na rynkach finansowych w pierwszym półroczu 2017. zobacz więcej »
7 czerwca 2017 roku PZU i PFR sfinalizowali zakup 32,8 proc. akcji Banku Pekao za łączną kwotę 10,6 mld złotych. zobacz więcej »
Zobacz w jakich nastrojach są inwestorzy na starcie środowej sesji. zobacz więcej »
Kryzys dyplomatyczny na Bliskim Wschodzie, czwartkowe wybory w Wielkiej Brytanii oraz planowane przesłuchanie byłego szefa FBI zwiększają niepewność na rynku. zobacz więcej »
Eurostat podał dane o dynamice sprzedaży detalicznej w Europie za kwiecień. Wciąż jesteśmy w czołówce, ale coraz więcej krajów nas wyprzedza. Efekt 500+ już wygasa i nie wystarcza, by dotrzymać krok zobacz więcej »
PGNiG nie widzi zagrożenia dla dostaw LNG z Kataru w związku z ostatnimi wydarzeniami wokół emiratu - zapewnia wiceprezes do spraw handlowych spółki Maciej Woźniak. zobacz więcej »
Asseco Poland dostarczy system bezzałogowy do wykonywania długotrwałych nalotów fotogrametrycznych dla Ministerstwa Nauki i Technologii z nigeryjskiego stanu Lagos. Polski system wygrał w konkurencj zobacz więcej »
W tym tygodniu kluczowym dniem dla rynków finansowych jest czwartek. Wybory w Wielkiej Brytanii i obrady EBC sprawiają, że pozostałe wydarzenia pozostają w cieniu. zobacz więcej »
GetBack wypowiedział Getin Noble Bankowi umowę na obsługę funduszu zarządzającego wierzytelnościami i chce odszkodowania. Kwota 102 mln zł za zastępstwo procesowe jest według banku "niezasadna". zobacz więcej »