LPP, właściciel takich sklepów jak Reserved, Cropp i House ma zamiar kontynuować ekspansję na nowe rynku zagraniczne. Otworzy sklepy stacjonarne w Izraelu i Słowenii. Duże szanse widzi dla siebie w zobacz więcej »
Po dziewięciu z rzędu sesjach wzrostowych na indeksie Dow Jones Industrial suma negatywnych dla akcji wiadomości wywołała w czwartek spadki. Nie dość, że ma być jeszcze jedna podwyżka stóp Fed w tym zobacz więcej »
Spółki skarbu państwa w trzy lata potroiły zyski. Głównie dzięki dobrej sytuacji gospodarczej i polityce rządu. zobacz więcej »
Do listy banków, które wypowiedziały umowy gdyńskiemu budowniczemu mostów dołączył BGŻ BNP Paribas. Kwoty są dużo poważniejsze niż w przypadku poprzednich informacji. zobacz więcej »
Google nie ustaje w walce o miejsce na rynku smartfonów dla własnego produktu. Przejął właśnie część tajwańskiej HTC, odpowiedzialnej za telefony Pixel. Chce ponowić tym samym próbę walki z iPhone&# zobacz więcej »
Bank Ochrony Środowiska w tym roku może się pochwalić solidnymi zyskami. Po rezerwach i wielkiej stracie pod koniec ub.r. teraz dwa kwartały były na wyraźnym plusie. Drugi kwartał okazał się najleps zobacz więcej »
Kursy akcji na Wall Street wzrosły nieznacznie, ale pozwoliło to osiągnąć historyczne maksima dwóm najważniejszym indeksom Dow Jones Industrial oraz S&P 500. Kluczowe było posiedzenie Rezerwa Federa zobacz więcej »
Nextbike Polska, operator stacji wypożyczania rowerów w 28 polskich miastach podpisał umowę z PKN Orlen. Na stacjach benzynowych koncernu w sześciu miastach pojawi się 35 stacji rowerowych i jedna z zobacz więcej »
Spółka planuje, że pierwsze inwestycje w Hiszpanii zrealizuje jeszcze w 2017 roku. Równolegle, jako jeden z kierunków rozwoju analizowana jest Bułgaria. zobacz więcej »
Grupa ma coraz większe problemy. zobacz więcej »
Wcześniej prezes PGNiG Piotr Woźniak mówił, że w średnim i długim terminie spółka chce pozyskiwać gaz wyłącznie spoza Rosji. zobacz więcej »
Najnowsze wyniki Sfinksa nienajlepiej przyjęli inwestorzy. Akcje spółki są jednymi z najsłabszych na giełdzie. zobacz więcej »
Bez większego echa przeszło pierwsze przemówienie prezydenta USA Donalda Trumpa przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ. zobacz więcej »
Hossa na Wall Street zdaje się nie mieć końca, gdyż wczoraj amerykańskie indeksy po raz kolejny kończyły notowania z nowymi historycznymi rekordami. zobacz więcej »
"Misiewicze" z PiS lepsi od "fachowców" z PO. Pierwszy raz od 4 lat żadna z największych państwowych spółek z GPW nie odnotowała straty. zobacz więcej »