Wzrost napięcia na linii USA-Korea Północna zmniejszył chęć do utrzymywania kapitału w akcjach przez inwestorów na prawie całym świecie, z nielicznymi wyjątkami w postaci Arabii Saudyjskiej, Grecji, zobacz więcej »
W grę wchodzą projekty o wartości ponad 150 mln zł. zobacz więcej »
Sprawdź, jaki przebieg miała w środę sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
Naftowa spółka opublikowała w czwartek raport za pierwsze półrocze 2017 r. zobacz więcej »
Sprawdź, co działo się w ostatni piątek na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
Nie spodziewam się kolejnego kryzysu finansowego za naszego życia – to słowa Janet Yellen, szefowej Fedu, czyli banku centralnego Stanów Zjednoczonych. Chociaż to dla nas dobra informacja to n zobacz więcej »
Realizacja inwestycji ma potrwać 26 miesięcy. zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego przedłużyła dla Raiffeisen Bank Polska termin, w którym jego akcje mają trafić na giełdę. Po nieudanej ofercie publicznej, w której okazało się, że austriacki właściciel zobacz więcej »
Stopa bezrobocia w USA wyniosła w lipcu br. 4,3 proc. wobec 4,4 proc. w poprzednim miesiącu, podał Departament Pracy USA. To wyrównanie wyniku sprzed dwóch miesięcy. Poprzednio tak niskie bezrobocie zobacz więcej »
Szaleństwo na amerykańskich indeksach wydaje się nie mieć końca. zobacz więcej »
Polska jest jednym z głównych rynków zbytu mocnych alkoholi od Marie Brizard Wine & Spirits. zobacz więcej »
Na giełdzie w Nowym Jorku w piątek znowu notowano lekkie wzrosty. Uwagę rynku przykuł lipcowy raport z amerykańskiego rynku pracy. Dane zaskoczyły pozytywnie analityków. Indeks Dow Jones Industrial zobacz więcej »
Prezes spółki notowanej na GPW mówi o planach na kolejne miesiące. zobacz więcej »
Skoncentrowany na małych przedsiębiorcach Idea Bank poprawia wyniki. Wszystko dzięki wysokiej marży odsetkowej. Dwadzieścia mobilnych wpłatomatów pobiło rekord - wpłacono do nich już łącznie pół mil zobacz więcej »
Dow Jones Industrial przekroczył kolejną okrągłą barierę. Tym razem 22 tys. pkt. zobacz więcej »