Ostatnie komentarze

komentarz
autor
temu
artykuł
Palikot to cała sitwa PO; po niemiecku, słowo "Polikot" to "wszechłajno".A to wszechłajno kocha Niemców.
4232 dni
Palikot oskarża prezydenta o alkoholizm
Chce przeczytać ten artykuł
4234 dni
Uwaga! Fundusz z ochroną kapitału
Wreszcie poczta z jakimś zapleczem, może dlatego udało im sie przebić bo do tej pory był tylko zgnuśniały moloch Poczta Polska i paf firma bez logistyki. Tak dalej inpost, tak trzymać!
4239 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
Niewątpliwie jak obiecali tak zrobili i inpost już podobno dostał kasę od integera. Nawet śledzenie przesyłek wprowadzają dla mnie bomba! Korzystam z ich usług już rok i jestem bardzo zadowolony!
4244 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
Niekture byly do kita ... Niekture byly smieszne ... Niekture byly zajefajne ...
4248 dni
Ludzie w smiesznych sytuacjach...
Ta ustawa o rencie socjalnej nie ma odniesienia do orzeczników ZUs.Jestem osoba niepełnosprawna od 13 roku życia czyli zachorowałam przed ukończeniem 18 roku życia mam orzeczenie o nieprłnosprawności o stopniu umiarkowanym trwale i na stałe ale Zus tego nie akceptuje i gdzie ta ustawa ma zastosowanie nie wiem i nie rozumiem naszego prawa
4253 dni
Nowa ustawa o rencie socjalnej
Prawo jest tak skonstruowane w Polsce, (co ma m.in. wyraz nie tylko w różnych absurdalnych przepisach),aby pojedyńcza osoba chcąca z nich skorzystać - otrzymała jak najmniej korzyści, natomiast jak najwięcej otrzymały instytucje, urzędy, prawnicy, doradcy, zaprzyjaźnione spółki i instytucje z Sądami. Powyższe powoduje u mnie wielką przykrość.
4253 dni
Punkty kasowe nie gwarantują bezpieczeństwa transakcji
Zastanawiałem się przez moment czy nie zamienić kredytu we frankach na złotówkowy. Umocnienie się złotówki zniwelowało straty wynikające ze wzrostu stopy procentowej LIBOR. W moim przypadku z 1,5% do obecnie 2,7% - dochodzi jeszcze marża banku. Kusząca jest natomiast sama zamiana - przewalutowanie. Przy obecnym kursie (w stosunku do kursu wymiany podczas podpisywania umowy) moje obciążenie zmniejszyło by się o około 30 000 zł. Szkoda, że autor nie rozważył opłacalności takiego manewru.
4397 dni
Kto się przestraszył kredytu we frankach dziś liczy straty