„Boso przez świat" to program krajoznawczy z antropologicznym zacięciem. Gospodarzem programu jest Wojciech Cejrowski, znany podróżnik, dziennikarz radiowy i publicysta. Jako przewodnik po eg zobacz więcej »
„Szkoda Gadać" to cotygodniowy program satyryczny. Wyjaśnia bieżącą sytuację polityczną, gospodarczą i kulturalną z elementami kultury fizycznej i agrarnej, ze szczególnym uwzględnieniem kult zobacz więcej »
Telewizja Polska zaprasza do udziału w konkursie na fabułę interaktywną „Interakcja". Konkurs adresujemy do osób profesjonalnie zajmujących się produkcją filmową i kreacją internetową a także zobacz więcej »
Mała, spokojna wieś Wilkowyje. Życie toczy się tutaj niespiesznym rytmem, a sielska równowaga przerywana jest jedynie utarczkami braci bliźniaków, wójta i księdza. Przybycie Lucy, Amerykanki zobacz więcej »
Reportaż z półfinałów Ogólnopolskiego Konkursu Miss Polonia 2007. zobacz więcej »
„Ja wam pokażę!" to 13-odcinkowa ekranizacja bestsellerowej książki Katarzyny Grocholi według scenariusza autorki. W tym pełnym zaskakujących zwrotów serialu - historii życia uczuciowego i za zobacz więcej »
W niedzielę 9 września 2007 roku odbędzie się Dzień Otwarty Telewizji Polskiej. Przedstawiony zostanie na nim pełen wachlarz jesiennych propozycji. To również jedyna okazja by zwiedzić telewi zobacz więcej »
Jesienne propozycje Telewizji Interaktywnej iTVP - kolejne odcinki popularnych serial, nowe programy rozrywkowe i dużo sportu! Do zobaczenia na www.itvp.pl zobacz więcej »
Reportaż z pokazu lotniczego U.S. Air Force Thunderbirds - zespołu akrobacyjnego Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, który odbył się w 31. Bazie Lotniczej Poznań-Krzesiny. zobacz więcej »
Reportaż z konferencji prasowej poświęconej nowemu programowi TVP1 "Przebojowa noc", który będzie prowadzony przez Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza. Więcej na http://przebojowanoc.itvp. zobacz więcej »
„Tajemnica twierdzy szyfrów" ( http://twierdzaszyfrow.itvp.pl ) to osadzona w realiach II wojny światowej ekranizacja bestsellerowej powieści Bogusława Wołoszańskiego pt. „Twierdza szyfrów". zobacz więcej »
Kabaret pod Wyrwigroszem zaprasza do oglądania IX Mazurskiej Nocy Kabaretowej i innych kabaretów w Telewizji Interaktywnej iTVP zobacz więcej »
Krzysztof Piasecki zaprasza do oglądania IX Mazurskiej Nocy Kabaretowej i innych kabaretów w Telewizji Interaktywnej iTVP zobacz więcej »
Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza do oglądania IX Mazurskiej Nocy Kabaretowej i innych kabaretów w Telewizji Interaktywnej iTVP zobacz więcej »
Formacja Chatlet zaprasza do oglądania IX Mazurskiej Nocy Kabaretowej i innych kabaretów w Telewizji Interaktywnej iTVP zobacz więcej »