Wkrótce trzeba będzie uzupełnić funkcje w zarządzie Pekao SA w obszarze finansów i ryzyka - poinformował w poniedziałek Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Dodał, że "warto, aby te decyz zobacz więcej »
Poniedziałkowe walne zgromadzenie ustaliło, że z ubiegłorocznego zysku spółki 34,01 mln zł trafi do podziału między posiadaczy akcji. zobacz więcej »
Firma Braster, produkująca urządzenia do termograficznego badania piersi podpisała umowę z pierwszym kontrahentem zagranicznym. Zacznie sprzedaż w Irlandii już w czwartym kwartale. zobacz więcej »
Tegoroczna dywidenda z Energi to 19 groszy na jedną akcję. zobacz więcej »
Analitycy ocenili, czy posiadacze akcji banków mają jeszcze na co liczyć. zobacz więcej »
Według GUS zaledwie 7,4 proc. osób w Polsce było w maju na bezrobociu. To jeszcze lepsze dane niż podało ministerstwo Elżbiety Rafalskiej. Armia osób bez płatnego zajęcia skurczyła się w ciągu miesi zobacz więcej »
Spółka ubiega się o dopuszczenie kolejnych serii akcji. zobacz więcej »
Spółka przeznaczyła do podziału ponad 980 tys. zł. zobacz więcej »
W money.pl czytaj o przebiegu poniedziałkowej sesji na warszawskiej giełdzie. zobacz więcej »
Sprawdź, jaki przebieg miała w piątek sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
- To Komisja Nadzoru Finansowego stworzyła idealne warunki do baniek spekulacyjnych – mówi Mariusz Patrowicz, znany inwestor giełdowy, kandydat na szefa GPW, który przegrał wyścig o fotel prez zobacz więcej »
Karta wielowalutowa to doskonale i tanie rozwiązanie, ktore warto miec w swoim portfelu. zobacz więcej »
Spadek z Ekstraklasy, ujemne punkty na początek sezonu w pierwszej lidze - to niejedyne problemy jednego z najstarszych polskich klubów piłkarskich. Ruch Chorzów próbuje ratować się przed bankructwe zobacz więcej »
Syngenta AG, producent żywności modyfikowanej ze Szwajcarii musi zapłacić gigantyczną karę. To pierwsza taka sprawa, która skończyła się testem GMO. Farmerzy w Kansas dostaną łącznie 217,7 mln dol. zobacz więcej »
Resort energii pozytywnie ocenił działania spółki Tauron Dystrybucja. Chodzi o obsługę klientów w okolicach Częstochowy, którzy odczuli skutki wielkiej kwietniowej awarii. 110 tys. odbiorców nie mia zobacz więcej »